Aman nazar değmesin!

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 12 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Aman nazar değmesin! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aman nazar değmesin!


  Şu günlerde tüm Fenerbahçeliler, sezona çok iyi başlayan ve yüksek formunu milli forma altında da sürdüren Volkan Demirel'e birşey olmaması için duacı.

  [​IMG]
  Christoph Daum ikinci kez Fenerbahçe’nin başına geçtiğinde en çok merak edilen konu, kaleci transferi isteyip istemeyeceğiydi. Çünkü Alman hoca, daha önceki görev süresinde, Volkan Demirel’e hiç güvenmediğini, “O kaledeyken dehşete kapılıyorum” sözleriyle ortaya koymuştu. Ancak bu kez durum farklıydı. Tecrübeli teknik adam, kaleciye ihtiyaçları olmadığını söylerken, “Çünkü Volkan, Avrupa’nın en iyilerinden” diyerek, ona duyduğu güveni ortaya koydu.

  Başarıların mimarı oldu
  Volkan da, hocasının bu güvenini boşa çıkarmadı. Sezon başından bu yana çok iyi bir form grafiği çizen tecrübeli file bekçisi, yaptığı kurtarışlarla takımına hayat verirken, birçok maçta Fenerbahçe’nin sahadan galibiyetle ayrılmasının en büyük mimarı oldu. Volkan, bu formunu milli takımda da aynen korudu. Öyle ki, önceki akşam deplasmanda 2-0 yenildiğimiz Belçika maçında yaptığı kurtarışlarla, Ay-Yıldızlı ekibi tarihi bir farktan korudu. Milli kaleci, bu formuyla Avrupa kulüplerinin dikkatini çekerken, teknik heyetinden yöneticisine, taraftarından futbolcusuna tüm Fenerbahçeliler, ona nazar değmemesi için dua etmeye başladı.

  Yusuf DURSUN



  Kaynak:Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aman nazar değmesin Forum Tarih
Nazar Duası AMann Nazar Değmesin FRMARTUKLU.COM a ve Herkese;) Dualarımız Dua paylaşımları 24 Aralık 2008
Vatanı için her şeyi göze alan kahramanlar mektup örnekleri Edebi Türler Halk Edebiyatı 4 Ekim 2017
Özgürlük istediğiniz zaman istediğinizi yapmak mıdır kısaca Eğitim Bilgileri 27 Eylül 2017
Telefonun zaman içeresindeki gelişimi kısaca Eğitim Bilgileri 26 Eylül 2017
7. sınıf sosyal sayfa 71 4. Ünite Zaman İçinde Bilim Bilgiyi Yayan İcat Matbaa cevapları Sorular ve Cevaplar 26 Eylül 2017

Bu Sayfayı Paylaş