Aman nazar değmesin!

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 12 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Aman nazar değmesin! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aman nazar değmesin!


  Şu günlerde tüm Fenerbahçeliler, sezona çok iyi başlayan ve yüksek formunu milli forma altında da sürdüren Volkan Demirel'e birşey olmaması için duacı.

  [​IMG]
  Christoph Daum ikinci kez Fenerbahçe’nin başına geçtiğinde en çok merak edilen konu, kaleci transferi isteyip istemeyeceğiydi. Çünkü Alman hoca, daha önceki görev süresinde, Volkan Demirel’e hiç güvenmediğini, “O kaledeyken dehşete kapılıyorum” sözleriyle ortaya koymuştu. Ancak bu kez durum farklıydı. Tecrübeli teknik adam, kaleciye ihtiyaçları olmadığını söylerken, “Çünkü Volkan, Avrupa’nın en iyilerinden” diyerek, ona duyduğu güveni ortaya koydu.

  Başarıların mimarı oldu
  Volkan da, hocasının bu güvenini boşa çıkarmadı. Sezon başından bu yana çok iyi bir form grafiği çizen tecrübeli file bekçisi, yaptığı kurtarışlarla takımına hayat verirken, birçok maçta Fenerbahçe’nin sahadan galibiyetle ayrılmasının en büyük mimarı oldu. Volkan, bu formunu milli takımda da aynen korudu. Öyle ki, önceki akşam deplasmanda 2-0 yenildiğimiz Belçika maçında yaptığı kurtarışlarla, Ay-Yıldızlı ekibi tarihi bir farktan korudu. Milli kaleci, bu formuyla Avrupa kulüplerinin dikkatini çekerken, teknik heyetinden yöneticisine, taraftarından futbolcusuna tüm Fenerbahçeliler, ona nazar değmemesi için dua etmeye başladı.

  Yusuf DURSUN  Kaynak:Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş