AM-Notebook 5.1.1 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 11 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AM-Notebook 5.1.1 İndir konusu AM-Notebook 5.1.1


  Tanıtım:
  AM-Notebook çok özellikli, sekmeli not alma programıdır, not alma işlemlerinde kolaylık sağlamakta, sistem kaynaklarından çok kullanmadan, sistem tepsisinde sürekli çalışır durumda bırakılarak ve not almanızı kolaylaştırmaktadır.

  Özellikleri:


  Notları ve hesap çizelgelerini farklı sekmelerde aynı anda açabilmektedir.


  Farklı sekmelerde açılan notlar ve tablolar arasında bir metin ile bağlantı oluşturulabilir. Bunu aslında Wiki gibi programlardaki özellikle kıyaslayabilirsiniz. Bir notta bu şeklide belirlenen bir kelimenin üzerini tıkladığınızda diğer bir nottaki ilgili bölüme ulaşabilirsiniz.


  Not içerisine eklenen bağlantı adresleri otomatik olarak tıklanabilir bağlantı şekline dönüştürülür. Bu sayede not içinde gezerken gördüğünüz bir bağlantıya sadece tıklayarak, bu bağlantının otomatik olarak tarayıcıda açılmasını sağlayabilirsiniz.


  Program ile hazırlanan notlar bir ağ içerisinde paylaşılabilir ve bu sayede istediğiniz notu iş arkadaşlarınız ya da ağ içerisinde bulunan kimselerle paylaşabilirsiniz.


  Oluşturduğunuz not içerisine yer imleri ya da sık kullanılanlar ekleyebilir, daha sonra sık kullanılanlar menüsünü kullanarak çok uzun bir not içerisinde belirlediğiniz sık kullanılanlar bölümlerine geçiş yapabilirsiniz.


  Farklı işlevlere ve formüllere sahip hesap çizelgeleri oluşturabilirsiniz.


  Oluşturduğunuz notları şifreleyerek sadece size özel olmasını sağlayabilir ve yetkisiz girişlerden notlarınızı koruyabilirsiniz.


  İçerisinde bulundurduğu adres defteri ile, ilişkide olduğunuz kişilerin e-posta, telefon gibi bilgilerini bu adres defterinde güvenle yedekleyebilir, gerektiğinde ise kullanabilirsiniz.


  Yine yapısında bulunan bir alarm saati aracılığı ile belirlediğiniz zamanlarda (saat, gün, ay ya da yıl) alarm çalmasını ve sizi bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.


  Genel arama özelliği ile tüm notlar, klasörler, tablolar ve hesap çizelgeleri arasında arama yapabilirsiniz.


  USB çubuk gibi taşınabilir ortamları desteklemektedir. Böylece gerek notlarınızı gerekse programınızı güvenle başka bilgisayarlarda çalıştırabilirsiniz.


  Yazdığınız notları yazı tipinden, rengine kadar aklınıza gelebilecek çoğu şekilde biçimlendirebilirsiniz. Kalın, altı çizili, eğik gibi metin biçimlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.


  Notlarınızı bir yazıcı aracılığı ile yazdırabilirsiniz ya da notlarınızı e-posta ile gönderebilirsiniz. Ayrıca yapısında yazım denetimi özelliği de barındırmaktadır.


  Yazılım aracılığı ile oluşturduğunuz tüm notları ve benzer uygulamaları, yedekleyebilir, daha sonraki kurulumlarınızda bu yedek dosyasını çok kolay bir şekilde yazılıma tekrar yükleyebilirsiniz.


  Editör Notu:

  Yazılım shareware yani ücretli olarak tanıtılmış olsa da program ücretsiz ancak özellik kısıtlamalı sürümüde bulunmaktadır. Özelliklerin karışalaştırılmasına bu
  adresten bakabilirsiniz.
  Yazılımın bu iki sürümüde indireceğiniz tek kurulum dosyasın içerisinde bulunmakta ve kurulum aşamasında hangi sürümü tercih ettiğiniz sorulmaktadır.
  Yine yazılımın iki sürümüde Türkçe olup, yazılımın araç çubuğunda bulunan Options -> Language menüsünden dili Türkçe olarak değiştirebilirsiniz.


  Boyut : 3.21 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Martin Aignesberger


  [​IMG]


  AM-Notebook 5.1.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Notebook İndir Forum Tarih
Datron Notebook Aero CXA (ZW1) Driver indir Notebook Driver 23 Haziran 2009
Exper Karizma M66SR Notebook Xp/Vista Driver İndir Download Diğer Driverlar 17 Mayıs 2009
ASUS F2F Notebook Audio Diver indir Diğer Driverlar 17 Mayıs 2009
ASUS F2F Notebook Azurewave Wireless Lan indir Diğer Driverlar 17 Mayıs 2009
ASUS F2F Notebook BlueTooth driver indir Diğer Driverlar 17 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş