Alvetis Muhasebe 3.1

'A-B' forumunda Siraç tarafından 22 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Alvetis Muhasebe 3.1 konusu Alvetis Muhasebe 3.1

  Üreticiden: Ticari faaliyetlerinizde kullandığınız yazılımlara bir alternatif olarak geliştirdiğimiz, Alvetis On-Line Ticari ve İş Yönetim yazılım serimizin On-Line Lojistik Destek versiyonunu sizlere sunmaktayız.

  Yapılış amacı çevrimiçi (on-line) lojistik destek sisteminin sermaye ve teknoloji olanakları sınırlı firmalara yaygınlaştırılması olan Alvetis bu çözümleri bir paket olarak tanımlayarak, çevrimiçi ve ağ gibi özellikleri yetersiz programlara alternatif olarak piyasa ihtiyacını karşılamak üzere geliştirildi.

  İki aşamadan oluşan Alvetis, şirket içi otomasyonu sağlayarak tanımlanan ürünlerin stok bilgileri, fiyat, teknik ayrıntı, teslimat bilgileri, resim vb. bilgileri ek bir zahmete girmeden, internetten yayınlama imkanına sahiptir. Bayi, müşteri, ofis dışı çalışanlar da yayınlanan bu ürün bilgilerine kolayca ulaşarak sipariş bırakabilir veya tanıtım gerçekleştirebilirler.

  Amacımız halihazırda iş dünyasında kullanılan bu imkanları, çok büyük bütçeler gerektiren ve imkansız derecesinde karmaşık projeler gibi görülmesi karşısında yetersiz programların yerine işletmenizin doğal bir parçası olarak kullanılabileceğini kanıtlayarak sektörde çıtayı daha yükseğe çıkarmak.

  Ürün İşlemleri

  Ürün tanım ve takipleri
  Diğer tanım bilgileri
  Resim bilgileri
  Temin bilgileri
  Alternatif ürün bilgileri
  Fiyat güncelleme
  Depo işlemleri
  Müşteri / Satıcı işlemleri
  M/S tanım işlemleri
  M/S cari hesaplar
  M/S alış ve satış işlemleri
  Satış teklifi hazırlama
  Sipariş işlemleri
  Kolay sipariş girişi
  Bekleyen satış siparişleri
  Kasa işlemleri
  Banka işlemleri
  Çek ve Senet işlemleri
  Döviz tanımlama
  Raporlar
  Ürün raporları ve stok raporları
  Ürün hareket raporları
  Ürün satış raporu
  M/S raporları ve borç, alacak listesi
  Cari hesap işlem raporları
  Kasa raporları
  Banka raporları

  Alvetis Muhasebe Programı ile Neler Yapılabilir

  Alvetis On-line Lojistik Destek Sistemi sayesinde müşterileriniz veya bayileriniz, bilgi kontrol merkezinizden yararlanarak sunmuş olduğunuz tüm mal ve hizmet bilgilerine (fiyat, stok durumu teslimat bilgileri, ödeme koşulları, teknik ayrıntı, ürün fotoğrafları, şema, çizim, cari hesap extrelerine vb.) zaman ve mekan farkı gözetmeksizin ulaşabilir, sipariş bırakabilir, siparişlerini izleyebilir ve hatta ödeme yapabilir.

  Alvetis bunları standart araçlar sayesinde ek maliyet gerektirmeden sağlar (müşterilerinizin özel bir program yüklemesine ve bu sayede destek bakım için özel bir hizmet almasına gerek yoktur), sizin bu süreçteki rolünüzü programınız üstlenmektedir.

  Aynı teknikle bayi teşkilatınız, şirket içi çalışanlarınız, uzak ofisleriniz ve depolarınız da zaman ve mekan avantajıyla bu sistemden yararlanabilir, böylece etkinliğinizi ve hızınızı artırabilirsiniz.

  Telefon ve fax sistemiyle bilgi akışlarınızda oluşabilecek gecikmeler, kayıplar ve yanlışlıklar bu sayede giderilmiş olup, yine de her türlü bilgi ve haberleşme imkanını kullanacağınız düşüncesiyle, telefon ve fax sistemiyle bilgilendirmeyi sağlayacak kolaylıklar ve imkanlar da kullanıcıya sistemde sunulmuştur.

  Programın Avantajları Nelerdir

  Alvetis On-Line Lojistik Destek Sistemi kontrol merkeziniz, teknolojik anlamda tüm bu imkanları sizin mevcut araçlarınızı kullanılabilecek sayede tasarlanmış, bu sayede bakım ve destek maliyetleriniz en aza indirilmiştir.

  Alvetis On-Line Lojistik Destek Sistemi sadece müşterileriniz, bayi teşkilatınız, şirket dışı çalışanlarınızla siz arasında tutarlılığı hızı ve doğruluğu sağlamak için değil, aynı zamanda da şirket içi yönetim kolaylığı ve verimliliğinizi de sağlamayı amaçlamıştır. Ticari yazılım sektörü gelişen teknoloji ile beraber paralel gelişmeler göstermiş, gerek donanım gerekse yazılım alanındaki bu yenilikler kullanmış olduğunuz karar, destek, bilgi iletişim, yönetim bilgi sistemlerinizin (kısaca ticari yazılımlarınızın) doğal bir parçası haline gelmiştir.

  Not: Programın demo sürümünün kullanım süresi 30 günlüktür.
  http://www.alvetis.net/download/alvetis31kur.zip
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Alvetis Muhasebe Forum Tarih
Muhasebe-Finansman Elemanlarının İş Bulma İmkanları Nelerdir Muhasebe 29 Eylül 2011
Muhasebe-Finansman Elemanlarının Çalışma Ortamları Nedir Muhasebe 29 Eylül 2011
Muhasebe-Finansman Elemanı Eğitimi Hakkında Bilgi Muhasebe 29 Eylül 2011
Muhasebe-Finansman Elemanın Görevleri Nedir Meslekler Rehberi 29 Eylül 2011
Muhasebe-Finansman Elemanı Ne Demektir Meslekler Rehberi 29 Eylül 2011

Bu Sayfayı Paylaş