Altın Çocuk, Bush'a Damat mı Olacak?

'Yurt Dışı Haberler' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 26 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Altın Çocuk, Bush'a Damat mı Olacak? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  ABD Başkanı Bush’un, sekiz altın madalyalı yüzücü Phelps’e, bir danışmanı aracılığıyla kızı Barbara’nın telefon numarasını yolladığı ve "Beyaz Saray’a bekliyoruz, Barbara sana eşlik edebilir" diye haber gönderdiği ortaya çıktı.

  ABD Başkanı George W. Bush’un, Pekin Olimpiyat Oyunları’nda sekiz altın madalya kazanarak eşi görülmemiş bir rekora imza atan Amerikalı yüzücü Michael Phelps’i "potansiyel bir damat" olarak çok beğendiği ileri sürülüyor.

  Başarılı sporcunun aşk hayatı Pekin’de podyuma çıktığı ilk andan itibaren sürekli merak konusu oldu. Daha önce Amerikalı yüzücü Amanda Beard’le birlikte olduğu söylentilerini yalanlayan ve özel hayatını konuşmak istemediğini açıklayan Phelps, Olimpiyat Köyü’nde, 3 altın madalya kazanan Avustralyalı yüzücü Stephanie Rice’la öpüşürken görüntülenmişti. Ancak son günlerde öne çıkan bir söylenti bunların hepsini geride bıraktı.

  Olimpiyat açılışına eşi Laura ve bekar kızı Barbara ile birlikte giden Başkan Bush, sekizinci madalyasını kazanmasından sonra Phelps’i telefonla kutlayarak "Eğer [​IMG]sekiz madalya kazanabiliyorsan, hayatta herşeyi yapabilirsin. Anneni benim için kucakla" demişti. Amerikan basınında yer alan bir habere göre, Bush, Phelps’e bir danışmanını gönderdi ve "Seni Beyaz Saray’da görmek isteriz. Hatta, Beyaz Saray’da Barbara sana eşlik edebilir" şeklinde mesaj yolladı. Phelps’e, Barbara’ya ulaşabilmesi için bir telefon numarası da verildi. Haberde, Bush’un Altın Çocuk Phelps’i çok beğendiği ve bir damatta aradığı tüm niteliklere sahip olduğunu düşündüğü belirtildi.

  26 yaşındaki Barbara’nın ikiz kardeşi Jenna, geçen Mayıs’ta Bush’un Teksas’taki çiftliğinde dünya evine girmişti.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Altın Çocuk Bush'a Forum Tarih
Hop Hop Altın Top Çocuk Şarkısı Notaları Çocuk Şarkıları & Videolar 17 Eylül 2012
Hacettepe Unv.çocuk Hastanesi İlköğretim Okulu Bilgileri Altındağ Ankara Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 1 Ağustos 2011
Dr.sami Ulus Çocuk Hastanesi İlköğretim Okulu Bilgileri Altındağ Ankara Ankara Tanıtımı 29 Temmuz 2011
Çocuk Sevenler Derneği İlköğretim Okulu Bilgileri Altındağ Ankara Ankara Tanıtımı 29 Temmuz 2011
Altın Yumurtlayan Tavuk Çocuk Masalı Çocuklara Masallar Fıkralar 1 Temmuz 2011

Bu Sayfayı Paylaş