Alpine Ski Racing 2007 İndir

'Demo Oyun İndir' forumunda Siraç tarafından 8 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Alpine Ski Racing 2007 İndir konusu Alpine Ski Racing 2007

  Tanıtım:
  Oyun kayak oyunudur. Çeşitli, değişik formatlarda yarışabiliyorsunuz. Oyunda engellerden tam anlamıyla hatasız geçmeniz sizi oyunda başarılı yapacaktır. Yandaki korumalıklara çarpmadıkca hızınız kontrol edemeyeceğiniz kadar artıyor. Böyle olmasıyla heyacan üst seviyeye çıkıyor.

  Bazı eksiklikleri olsa da efektlerin güzelliği tüm dikkatinizi çekiyor. Kayağınızın karda iz bırakması, yokuş aşağı kayarken yüzünüze çarpan kar tanecikleri, seyircilerin futbol oyunlarındaki seyirciler gibi “kartondan seyirci” olmaması, hepsinin farklı olması ve 3 boyutlu olması gibi ayrıntılar grafiklerin kaliteli olduğunu gösteriyor. Rüzgar efektlerini sanki yüzünüzde hissediyorsunuz. Sese gelince durmadan aynı devam eden bir ses var bu da oyunun akışına yakışmamıştır. Ancak ses efektleri tam anlamıyla bütünleşmiştir.

  Menüsüne gelince ingilice olması sizi korkutmasın nedeni ise kolay bilinen standart kelimler vardır. Oyunun kurulumuda yine aynı şekilde basit standart bir korulumu var. Hayatımızda her an yapamadığımız bu sporu her dakika evimizde yapmamız heyacan verici ve bir o kadar da eğlenceli.

  Boyut : 191 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows

  Üretici Firma : JoWood Productions


  [​IMG]


  Alpine Ski Racing 2007
   

Bu Sayfayı Paylaş