Alpemix Uzaktan Destek Ücretsiz Sunum Ve Eğitim Programı

'A-B' forumunda Mavi_Sema tarafından 9 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Alpemix Uzaktan Destek Ücretsiz Sunum Ve Eğitim Programı konusu Alpemix Uzaktan Destek 1.0

  Boyut : 1.6 Mb

  Kullanım İzni
  : Ücretsiz (Freeware)

  Dil
  : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Teknopars Bilişim

  [​IMG]


  Tanıtım:
  Alpemix uzaktan destek, sunum ve eğitim yazılımıdır.

  Alpemix sayesinde farklı yerlerdeki tanıdıklarınızla, aynı bilgisayarın başında yan yana oturuyor gibi çalışabilirsiniz.

  Kullanımı oldukça kolaydır ve kurulum gerektirmemektedir. Hemen bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik zorunlu değildir ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Diğer bilgisayarlara bağlanmak için iki tarafın da herhangi bir ayar yapmasına gerek yoktur. Programın ekrana getirdiği ID ve Parolayı karşı tarafa iletmek yeterlidir.

  Alpemix'in Kullanım Alanları:


  Destek ve Bakım:
  Bilgisayarında sorun yaşayan müşterinizin, aile yakınlarınızın, arkadaşlarınızın bilgisayarına uzaktan bağlanarak onlara yardım edebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin herhangi bir ayar yapmasına veya teknik bilgisinin olmasına gerek yok.

  Eğitim, Sunum, Toplantı:
  Farklı yerlerdeki birden fazla ekip arkadaşınızla, aynı anda bir bilgisayar üzerinde tartışabilir, sunum yapabilirsiniz. Müşterilerinize bir ürününüzün demosunu yanına gitmeden bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. Uzman olduğunuz konuda birden fazla kişiye aynı anda uzaktan eğitim verebilirsiniz.

  Şirket İçi Kullanım:
  Firmanızın tüm çalışanlarının kendi arasında yazılı mesajlaşma, sesli iletişim, dosya transferi yapabilmesine olanak tanır. Farklı yerlerdeki çalışanlarınızın projeler üzerinde ortak çalışmalarına olanak tanır. Çalışanlarınız farklı konumlarda olsa dahi bilgi işlem çalışanlarınızdan kolayca destek alabilir.

  Ayrıca:
  Alpemix'de sesli iletişim özelliği ve gelişmiş dosya transfer özelliği de bulunmaktadır.

  Bağlantı kuracak iki uç, güvenlik duvarlarının, NAT cihazlarının arkasında olsa dahi, Alpemix karşı tarafla birebir bağlantı kurar. Sisteminizde herhangi bir ayar yapmanız gerekmez.

  Alpemix' de tüm iletişim yüksek güvenlik standartları seviyesinde gerçekleştirilir. Anahtar iletimlerinde 1024 bit RSA kullanılır. Anlık verilerin şifrelenmesinde AES kullanılır.

  Benzersiz Kişi Listesi Oluşturma:
  Yakınlarınızı, çalışma arkadaşlarınızı, müşterilerinizi listenize ekleyip Alpemix i daha kolay kullanabilirsiniz. Birkaç tıklamayla dosya transferi, sesli iletişim, sunum, destek, anlık mesajlaşma fonksiyonlarını listenizdeki kişilerle anında kullanabilirsiniz. Müşterileriniz sisteme kayıt olmalarına gerek kalmadan sizin belirleyeceğiniz şifre ve parola ile Alpemix'i kullanarak anında size ulaşıp destek isteyebilir.

  Siz veya bağlantı kuracağınız kişi güvenlik duvarlarının, NAT cihazlarının arkasında olsa dahi, Alpemix karşı tarafla birebir bağlantı kurar. Sisteminizde herhangi bir ayar yapmanız gerekmez. Siz ve karşınızdaki kişi kurulum yapmadan aynı programı kullanırsınız. Diğer yazılımlarda olduğu gibi server ve client olmak üzere iki ayrı yazılım kullanma gibi bir durum yoktur. Yine port yönlendirme vs. gibi ayarlarla uğraşma gibi bir durum yoktur.

  Alpemix Uzaktan Destek 1.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Alpemix Uzaktan Destek Forum Tarih
Davulun sesi uzaktan hoş gelir konulu kompozisyon Atasözleri & Deyimler 6 Mart 2014
Uzaktan Algılama Teknolojisi Nedir Hakkında Kısaca Bilgi Bilim & Teknoloji 7 Ocak 2014
Uzaktan Davulun Sesi Hoş Gelir Atasözünün Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 12 Şubat 2012
Göksel Uzaktan Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 23 Ocak 2012
Davulun Sesi Uzaktan Hoş Gelir Atasözünün Açıklaması Atasözleri & Deyimler 14 Ekim 2011

Bu Sayfayı Paylaş