Almeza MultiSet Professional 7.2 Build 471 Indir Download Yükle

'A-B' forumunda Siraç tarafından 6 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Almeza MultiSet Professional 7.2 Build 471 Indir Download Yükle konusu Almeza MultiSet Professional 7.2 Build 471

  Kapladığı Alan: 5.42 Megabayt

  Kullanım Hakkı
  : Zaman/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Hacir
  : 30 gün

  Lisan
  : Türkçe

  İşletim Platformu
  : Windows 98/Me/2000/2003/XP/Vista

  Üretici Şirket
  : Almeza

  [​IMG]

  Lansman:
  Almeza MultiSet bir katılımsız kurulum (Unattended Installation) oluşturma Yazılımıdır. Hem işletim Platformu hem de diğer gerekli programların kurulması artık daha basit. Bunun için ayrı ayrı CD/DVD'ler oluşturmaya ve kayıt bilgilerini tek tek girmeye gerek yok. Almeza MultiSet ile tek bir kod satırı yazmadan işletim Platformu, servis paketleri, güncellemeler ve diğer gerekli progamları tek bir DVD'de oluşturabilir ve sadece bu DVD üzerinden işletim Platformu ve gerekli programlarınızı kurabilirsiniz.

  Bu sayede ürün anahtarı, zaman ve yerel ayarlar sorulmadan Windows XP/Vista kurulum CD’si hazırlayabilir ve sık kullandığınız programları bu kurulum DVD'sinin içine ekleyebilirsiniz.

  Servis > Disk oluştur bağlantısına tıkladığınızda karşınıza gelen pencerede yapacağınız işleri seçebilirsiniz.
  Programlar: Sihirbaz, uygulamanın bir kurulum kitini oluşturmaya izin verip, belirlediğiniz klasöre yerleştirir. Herhangi bir dijital depolama (CD/DVD) türünü belirlenen klasöre içeriği kopyalar. Eğer bir CD/DVD sürücü disk koyarsanız Uygulamalar PC'nize otomatik kurulur.
  Windows: Sihirbaz, Windows'un bir kurulum kitini oluşturmaya izin verip, belirlediğiniz klasöre yerleştirir. Herhangi bir dijital depolama (CD/DVD) türünü belirlenen klasöre içeriği kopyalar. Eğer bir CD/DVD sürücü disk koyarsanız Windows'unuz PC'nize otomatik kurulur.
  Programlar/Windows: Sihirbaz, Windows ve Uygulamalar bir kurulum kitini oluşturmaya izin verip, belirlediğiniz klasöre yerleştirir. Herhangi bir dijital depolama (CD/DVD) türünü belirlenen klasöre içeriği kopyalar. Eğer bir CD/DVD sürücü disk koyarsanız Windows'unuz ve Uygulamalar PC'nize otomatik kurulur.

  Örneğin, Windows ve programlar simgesine tıkladığınızda öncelikle Windows için gerekli bilgileri girip (kullanıcı adı, şirket, bilgisayar adı, Windows ürün anahtarı gibi) daha sonra diğer kısma geçip ayarları yapabilirsiniz.

  Dosya > Yeni Paket yoluyla katılmsız kurulum dosyası oluşturulabilir. Açılan pencereden adı, çalıştırılabilir dosya konumu, parametre, kategori seçtikten sonra (isterseniz açıklama kısmına not yazılabilir) 'OK' tuşuna bastığınızda karşınıza gelen küçük pencereyi de geçip (eğer arka planda antivirüs ve güvenlik duvarı programı varsa bunları kapatın) kayıt penceresi gelir. Bu kayıt penceresini durdurduğunuzda programın kaydını başarıyla tamamladınız yazısı gelir. Hangi kategoriye tıkladığınız da burada gözükür ve Servis > Disk Oluştur'a tıkladığınızda gelen pencereden program simgesine tıklayıp gerekli bilgileri girdikten sonra kurulum işlemi başlatılır.

  Hacir ve lisans:
  Program 30 günlük deneme sürümdür. Ayrıca kurulum seti oluşturulamaz. Lisanslı fiyatı ise 99.95$'dır.

  Almeza MultiSet Professional 7.2 Build 471
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Almeza MultiSet Professional Forum Tarih
Almeza MultiSet 7.0 Build 150 İndir A-B 3 Ekim 2009
Almeza MultiSet 6.8 Build 235 İndir A-B 27 Ağustos 2009
Almeza MultiSet 6.4 Build 250 A-B 22 Şubat 2009
Almeza MultiSet 6.4 Build 250 Download A-B 11 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş