Alman teknik Direktör Bernt Schustr Kartalla Sözleşmesi Hazır

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 6 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Alman teknik Direktör Bernt Schustr Kartalla Sözleşmesi Hazır konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Bir imzası kaldı


  [SIZE=+0][/SIZE]Beşiktaş'ın her konuda anlaşmaya vardığı Alman teknik direktör Bernd Schuster'in sözleşmesi bile hazır... Artık imzalar atılacak, tecrübeli hoca resmen Kartal'ın başına geçecek.
  [​IMG]
  [SIZE=+0][/SIZE]Bernd Schuster, Beşiktaş Teknik Direktörlüğü koltuğuna adım adım yaklaşıyor... Getafe efsanesini yaratan, Real Madrid gibi bir dünya devini çalıştıran Alman teknik adam, Kartal olmak için gün sayıyor. Önceki gün Başkan Yıldırım Demirören ve Mustafa Denizli yaptıkları basın toplantısıyla yolların ayrıldığını açıklarken, Demirören “Gündemimizde 6 hoca adayı var” demişti. Schuster’in de bunlardan biri olduğunu doğrulayan Başkan’ın adaylar arasından Schuster’le her konuda anlaşmaya vardığı ve el sıkıştığı biliniyor.
  Senelik 2.5 milyon Euro
  Alınan bilgiye göre, Schuster operasyonunu yürüten Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı’nın bu transferde sona geldiği ve kısa süre içerisinde Alman teknik adama imza attırmaya hazırlandığı belirtildi. Hatta Beşiktaşlı yöneticilerin Schuster’in sözleşmesini bile hazırladıkları dile getirildi. Tüm ayrıntıları da çözen taraflar, artık sadece imzaları atacak ve başarılı çalıştırıcı resmi olarak da Beşiktaş’ın hocası olacak. Bu arada anlaşmanın ayrıntıları da belirlendi. Schuster’in yıllık 2.5 milyon Euro’dan iki senelik sözleşmeye ‘evet’ dediği kaydedildi. Bu arada Beşiktaşlı yöneticilerden takımın bu sezon oynadığı maçların DVD’lerini alıp, karşılaşmaları izleyen Schuster, transferdeki son sözü söyleyecek.

  fanatik
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş