AllMedia Grabber 4.3 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 1 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AllMedia Grabber 4.3 İndir konusu AllMedia Grabber 4.3

  Boyut : 4.73 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 300 kb

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Fotis

  [​IMG]

  Tanıtım:
  AllMedia Grabber, bilgisayarınızda bulunan dosya ya da programlar içinde gizli bulunan resim, video, müzik ve ses dosyalarını çıkartmaya yarayan bir programdır.

  Program, çoklu ortam dosyalarını bilgisayardaki herhangi bir ortam içinden çıkartabilir. EXE, DLL, OCX, DOC, PDF, PPT, XLS, MDB, RAW, BIN, HEX içinden resim, video ve ses dosyaları çıkartabilirsiniz.

  Örneğin, herhangi bir programın simgesini çok beğendiğiniz ve onu almak istiyorsunuz. Bu programla o simgeye kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

  Herhangi bir dosya/klasöre sağ tuşla tıklayıp, açılan pencerden "AllMedia Grabber"e tıkladığınızda ya da programı açıp burdan dosya/klasör seçtikten sonra taratmaya başlayabilirsiniz. Program o dosya/klasör içinde tespit ettiği ICO, CUR, ANI, BMP, JPG, JPEG, GIF, PNG, TIF, WMF, IFF, PCX, TGA, AVI, MID, MP3, WAV, BIK, FLC, SWF, OGG dosyalarını çıkartabilir.

  Tarama sonucu bulunan dosyaları görüntüleyebilir, farklı kaydedebilir, taşıyabilir, silebilir, klasöre gözatabilir, kopyalayabilir, yeniden adlandırabilir ve panoya kopyalayabilirsiniz. Program Türkçe hariç çoklu dil desteği sunmaktadır.

  Programın "Advanced" sürümün lisanslı fiyatı ise 54.90$'dır.


  AllMedia Grabber 4.3
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş