Alex için son noktayı koydu

'Fenerbahçe' forumunda DilzaR tarafından 29 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  Alex için son noktayı koydu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yaşanan başarısızlık nedeniyle eleştirilen Demirören'den gündem oluşturacak sözler...

  [​IMG]


  Futbol takımında yaşanan başarısızlık nedeniyle eleştirilen Siyah-Beyazlılar'ın başkanı Demirören, "İstifa etmeyi hiç düşünmüyorum. 2010 yılına kadar görevdeyim. Beşiktaş bakkal dükkanı değil her sene seçim olsun" diye konuştu.

  Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programında Serhat Ulueren'in sorularını yanıtlayan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, çarpıcı cevaplarıyla dikkat çekti. Demirören hakem hatalarıyla ilgili olarak, "Beşiktaş lehine bir hata varsa aleyhine 10 hata yapılmış. Aynı durumla Galatasaray ya da Fenerbahçe karşılaşsa kıyametler kopardı. G.Saray maçından sonra Reşat Bostan'a Oğuz Sarvan'la ilgili şeyleri söylerken onun Disiplin Kurulu Başkanı olduğunu bile bilmiyordum. Federasyonun kurumlarıyla işimiz olmadığını da buradan anlayabilirsiniz" dedi.

  KRİZDE SEÇİM YANLIŞ

  Beşiktaş'ta herkesin tek yürek olması gerektiğini belirten Demirören, istifayı düşünmediğini şu sözlerle anlattı: "2010 yılına kadar görevdeyim. Beşiktaş bakkal dükkanı değil her sene seçim olacak. Kimse Beşiktaş'ı reklamına alet edemez. Bir takım hakem hatalarıyla şampiyonluk kaçırıyorsa bu yönetimin başarısızlığı değildir. Bir başkan senede 50 kez (şu işi bırakayım) der. Ama istifa yanlış. Ben seçimi seçimde kaybederim. Seçimin şu kriz ortamında düşünülmesi bile yanlış."

  Kulüpten 50.6 milyon YTL alacağı olduğu hatırlatılan Demirören, “Başkanlığın bedeli var. Aday olacak kişi her zorluğu göze alacak. Kimsenin parası Beşiktaş’ta kalmaz” yanıtını verdi.

  2 BÜYÜK YALANDIR

  Futbolcularına ödemeyi bir ay geriden yaptığı için kıyametler kopartıldığını anlatan Demirören, "Adan Polat 3 aydır para ödeyemediğini söyledi kimse yazıp çizmiyor. Beşiktaş'ın değerini küçültmeye çalışıyorlar ama 3 büyük gerçeğini 2 büyük yalanına getiremezler" şeklinde konuştu. Kulüpler Birliği’nin son toplantısına gerginlik olmasın diye gitmediklerini belirten Başkan, “Beşiktaş'ın olmadığı masanın bir ayağı eksiktir” dedi.

  Alex’i almayacağız

  Yabancı kotalarının dolu olduğunu anlatan Başkan Yıldırım Demirören, F.Bahçeli Alex’i alacakları haberleriyle ilgili olarak şöyle konuştu: “Alex’i alma gibi bir düşüncemiz yok. Lincoln’ün, Alex’in kalitesi tartışılmaz. Geçen sene Lincoln yerden yere vuruluyordu. Bu sene de Delgado düşüş yaşıyor.” Fatih Tekke içinse “Menajerlerin yaptırdığı haberler” dedi.

  En iyi işim Fulya

  Demirerön 4.5 yılda yaptığı en iyi işin Fulya projesi olduğunu belirtip, “50 yıllık projenin son izni bizim dönemimizde alındı. İhaleye çıktı. Ekonomik krizde 14-15 milyon Euro’luk gelir sağlıyoruz. İki Türkiye Kupası bir Süper Kupa aldık. Amatör branşlarda şampiyonluk yaşadık” dedi. Başkan en büyük hatasının Del Bosque’yi göndermek olduğunu söyledi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Alex için noktayı Forum Tarih
Alex ve Arda Kızıltepe İçin İmza Atacak ! Mardin Tanıtımı 27 Şubat 2010
Alexander Graham Bell Kimdir Kısaca Hayatı Düşünürler-Filozoflar 23 Ocak 2014
Alexander Graham Bell Kısaca Hayatı ve İnsanlığa Yaptığı Hizmetler Düşünürler-Filozoflar 5 Ocak 2014
Alexander Graham Bell İnsanlığa Hizmetleri Nelerdir Kısaca Düşünürler-Filozoflar 2 Ocak 2014
Alexander Graham Bell Çocukluğu Düşünürler-Filozoflar 1 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş