Alaçatı Çiprika Pansiyon

'Türkiye Tatil Yerleri Hoteller' forumunda DeMSaL tarafından 14 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Alaçatı Çiprika Pansiyon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Alaçatı tatil mekanları - çiprika pansiyon - Alaçatı pansiyonları - Çeşme tatil beldeleri - Alaçatı konaklama mekanları

  Neden Çiprika ?
  Eşim Esma , oğlum Rahmi ve ben Mehmet Hilmi, doğup büyüdüğümüz Alaçatı `daki evimizin 5 odalık bölümünü sizler ile paylaşmak istedik . Amacımız , yıllarca çalıştığım otellerde haz duyduğum misafirperverliği, bundan sonraki yaşamımızda , kendi evimizde güzel Alaçatı `yı ziyaret eden siz değerli misafirlerimiz ile paylaşmak .

  [​IMG]

  Yıllar önce Bulgaristan`dan gelip Alaçatı `ya yerleşen dedemin , kahvaltıda zeytinlerin üzerine serptiği, çorbalara ve et yemeklerine koyduğu kekik familyasından bir bitkiye çiprika diyorlardı çocukluk yıllarımızda. Çiprika ismi kulağımıza çok hoş geliyordu; çocukluk anısı olarak pansiyonumuza Alaçatı Çiprika ismini verdik.

  [​IMG]

  Geçmişten günümüze Alaçatı'nın tarihi dokusunu bozmadan değerli müteşebbislerin Beldemiz , Belediyesinin teşvik ve destekleri ile oluşturdukarı görmeye ve denemeye değer butik işletmelerin yanısıra , Sizleri Alaçatı Çiprika'ya da bekleriz.

  [​IMG]

  Alaçatı'da Barlar, Restaurantlar sokağının başlangıç noktasında bir yerde arabanızı rahat bir şekilde park edebileceğiniz pansiyonumuzda, kendinizi evinizde ve güzel bir aile ortamında bulacaksınız.

  [​IMG]

  Ege 'nin masmavi sularını kucaklayan Çeşme yarımadasının güzel plajlarının her birinde farklı güzellikleri yaşayıp yorgunluğunuzu atacağınız pansiyonumuzda güne Hanımeli Kahvaltı Bahçemizde güzel bir kahvaltı ile başlayacaksınız


  http://www.ciprika.com/
   

Bu Sayfayı Paylaş