Al-dık bi-le!

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 17 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Al-dık bi-le! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Al-dık bi-le!


  [SIZE=+0][/SIZE]Kayseri Yönetimi, “Sat-ma-ya-ca-ğız” demiş, bu sözü bilbordlara taşımıştı. Aziz Yıldırım almaya kararlıydı. Ve Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal, Fenerbahçe'de buluştu
  [​IMG]
  Bundan yaklaşık 3 sene öncesi... 4 büyük kulüp, Kayserispor’un iki yıldızı Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal’ı transfer edebilmek için büyük uğraş veriyor, Sarı-Kırmızılılar, “Nuh” diyor, “Peygamber” demiyordu. 25 Haziran 2007’de Kayseri’deki bilbordlar, “Yıldızlar yere inmedi, göklerde kaldı. Anadolu’nun yükselen yıldızı Kayserispor. Sat-ma-ya-ca-ğız” yazısı ile Topuz ve Gökhan fotoğraflarıyla donatılmıştı. Aynı afişler Saracoğlu, Sami Yen ve İnönü’nün çevresindeki bilbordlara da konmuştu. Aziz Yıldırım ise ne olursa olsun, bu iki futbolcuyu almaya kararlıydı. Kayseri’nin direncini ilk kıran Trabzon oldu ve 1.5 yıl önce Gökhan’ı renklerine bağladı.

  1.5 yıl sonra...
  Bir yıl sonra da Mehmet Topuz Fenerbahçe’deydi. Aradan 6 ay daha geçti... Gökhan Ünal’ı Kayseri’den alamayan Aziz Yıldırım, onu Trabzon’dan transfer ederek, Fenerbahçeli yaptı. Kayseri Yönetimi’nin, “Sat-ma-ya-ca-ğız” dediği Topuz ile Gökhan, artık Sarı-Lacivertli forma altında birlikte top koşturacaktı.
  [​IMG]
  Gökhan kampta
  Gökhan dün gece geç saatlerde Antalya kampına katıldı. Golcü oyuncu, “Trabzon taraftarıyla sorun yaşadım ama bunlar doğal şeyler. Bana yardımcı olan Başkan Sadri Şener’e teşekkür ederim. Yaşım 28, Fenerbahçe’ye biraz geç geldim ancak kendimi hırslı ve çok güçlü hissediyorum. Burada milli takımdan arkadaşlarım var. Bana destek olan Alex ve Emre’ye de teşekkür ederim” dedi. Bugün idmanlara başlayacak Gökhan’a, Anelka’nın forma numarası olan 39 verildi.

  Yusuf Dursun

  Fanatik
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş