Akyol Hotel Bilgileri ve Resimleri Ürgüp

'Türkiye Tatil Yerleri Hoteller' forumunda SeLeN tarafından 2 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Akyol Hotel Bilgileri ve Resimleri Ürgüp konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Akyol Hotel Ürgüp - Akyol Hotel Hakkında - Akyol Hotel Resimleri - Akyol Hotel İletişim  Sinasos'da Doğan Yeni Bir Güneş

  Ürgüp ilçemize 5 Km. uzaklıkta bulunan Mustafapaşa Kasabası (Sinasos) Türklerin ve Rumların beraber yaşadığı küçük ve şirin bir kasabadır. Halen orjinalliğini korumaktadır. Kasabamızda bulunan konaklar, medrese, kiliseler ve vadiler yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı halindedir.

  [​IMG]

  OLD GREEK HOUSE AKYOL HOTELlerimiz 1923 mücadelesinden önce Rumların yaşadığı yer olup 1872 yılında yapılmış olan evler viran halindeyken 2008 yılında restore edilmiş ve bugünkü görümüne kavuşturulmuştur. AKYOL-1 HOTELimiz 7 Oda olup odalarımızda Tv, İnternet, Restoran bulunmaktadır.

  [​IMG]

  OLD GREEK HOUSE-2, yine OLD GREEK HOUSE HOTELimiz de 7 oda bulunup, odalarımız kemer ve kayadan oymadır, banyolarda jakuzi bulunmaktadır. AKYOL-2 HOTELimize 8 oda daha kazandırabilmek için restore çalışması devam etmektedir.

  [​IMG]

  Hotelimizin park alanı 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenmektedir.Hotel sahibi Ali Akyol'un kasabamızın 3 km. dışında sahip olduğu bir çiftliği bulunmaktadır. Çiftlikte üretilen tamamen organik meyve, sebze, peynir, tereyağ, süt, yumurta ve reçellerimiz otelimizde sizlere sunulmaktadır.

  Kendinizi kendi evinizde hissedeceğiniz bir hizmet ve konfor bulacaksınız...

  Telefon :
  +90 384 3535452
  Fax : +90 384 3535445
  E-Posta :
  ali_sinasos@msn.com
  Web : http://www.akyolhotel.com/
  Web 2 : http://www.neredekal.com/akyol-hotel/
  Adres : Baraj Caddesi Mustafapasa
  Ürgüp / Kapadokya / Nevşehir /
   

Bu Sayfayı Paylaş