Akpınar İlköğretim Okulu Köprübaşı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Akpınar İlköğretim Okulu Köprübaşı Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Akpınar İlköğretim Okulu Hakkında - Akpınar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Akpınar İlköğretim Okulu Erişim bilgileri - Akpınar İlköğretim Okulu Resimleri


  Akpınar İlköğretim Okulu Trabzon Köprübaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Akpınar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Akpınar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Akpınar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Akpınar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / KÖPRÜBAŞI
  Adı: AKPINAR İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Akpınar Mah.
  Telefon Numarası: 4626714896

  Kurumun Misyonu :

  Okulumuz,hizmet bölgesinde ilköğrenim çağındaki çocuklara, Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda eğitim-öğretim vermek misyonuyla çalışmalarına devam etmektedir.


  Kurumun Vizyonu:

  Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda çağdaş düşünebilen,düşündüğünü doğru ve açık bir şekilde ifade eden ,algılama gücü yüksek yorum yapan,analitik düşünen,sentez kabiliyeti kazanmış öğrenciler yetiştirmek.


  trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş