Akmescit İlköğretim Okulu Koçarlı Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 5 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Akmescit İlköğretim Okulu Koçarlı Aydın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Akmescit İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Koçarlı'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Akmescit İlköğretim Okulu Resimleri - Akmescit İlköğretim Okulu Hakkında  [​IMG]


  AKMESCİT İLKÖĞRETİM OKULU

  Okulumuz 1970 tarihinde hizmete açılmıştır. Okulumuz birleştirilmiş sınıflı olup 33 öğrencisi bulunmaktadır. İki norm kadrosu bulunmakta olup zaman zaman bir öğretmenle de eğitime devam ettiği görülmektedir. 1, 2, 3 ve 4, 5 şeklinde birleştirilmiş sınıf uygulaması yapılmaktadır.

  Mezunlarımız arasında bir Mülki Müfettiş, bir kaymakam, çok sayıda öğretmen ve kamu kuruluşlarında çalışan memurlar bulunmaktadır.

  Akmescit İlköğretim Okulu Aydın Koçarlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Akmescit İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Akmescit İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Akmescit İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Akmescit İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AYDIN / KOÇARLI

  Adı: AKMESCİT İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Akmescit Köyü Koçarli

  Telefon Numarası: 2567811114

  Faks Numarası: Bilgi Yok

  E-mail Adresi : 421185@meb.k12.tr

  Web Adresi: Akmescit İlköğretim Okulu

  [​IMG]


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş