Akla Zarar Polis Anonsları

'Fıkra & Komik Yazılar' forumunda DilzaR tarafından 10 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  Akla Zarar Polis Anonsları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Uyarılara kulak asmadan yanlış yere park etmiş bir sürücünün arkasından trafik polisinin yaptığı anons “İşitme engelli sürücümüz, lütfen siz de devam edin.”

  Yer Bahariye, İstanbul. Ana yoldan geçmekte olan bir polis arabasındaki megafondan bir anons yükseliyor: “X plakalı aracın sahibi, lütfen hareket ediniz.” Karşı taraftan geçmekte olan diğer bir polis arabasının megafonundan duyulan anons ise şu: “Lütfenini yiyimm Mistafaaaa.”

  Manav tezgahının karşısında trafik kazası olur. Haliyle trafikten ekip çağırırlar. Yaklaşık 10-15 dakika sonra bir polis arabası tam dükkanımın önünde durur. Polise doğru giden kaza aracı sahiplerine megafonla söyledikleri: "Biz trafik değiliz. Karpuz alıp gidecez!"

  Asker uğurlama, eğlenceler derken silahlar da patlatılır. 5 dakika sonra bir polis arabası gelir. Anons şu: "Atmayın silah milah evladım, doğru düzgün eğlenin sonra birbinizini vuruyorsunuz,uğraş dur yaavv".

  Meydan tarafında, karşılıklı iki şeritten birbirlerine doğru gelen polis arabalarının birinden duyulan cümle: “İftara üç tane büyük, sahura da iki küçük pide alıyoruz.” Gelen cevap evlere şenlik: “Komiserinkinde susam olmasın. Tekrar ediyorum, komiserinkinde susam olmasın.”


  Trafiğin sıkışık olduğu bir zamanda tüm araçlar ağır ağır gidiyorken dikiz aynasında makyajını tazeliyen bayana. "Devam et, kuaförde değilsin trafiktesin, kendine gel, gaza bas!"

  Patates, soğan satan bir araba tam ışıkların önünde ileri-geri giderek bir şeyler yapmaya çalışırken. Trafik polisi daha fazla dayanamayıp arabanın plakasını söyleyerek sağa dogru çekmesini anons eder. Ama adam oralı olmaz. Birkaç anonstan sonra polis dayanamayıp, ’’Patatesçiii! Çek lan
  arabayı sağa!’’ diye fırçayı basar. Bunun üzerine patates kamyonundan gelen anons: ’’Tamam ekip otosu çekiyoz, ne bagırıyon? Bizim de gururumuz var herhalde!’’
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Akla Zarar Polis Forum Tarih
Yenilenebilir ve Yenilenemez Enerji Kaynaklarının Yararları ve Zararları Nelerdir? Doğa ve Bitkiler 10 Mart 2013
Çevremizdeki eneji kaynaklarının yararları, Çevremizdeki eneji kaynakları zararları Seviyeli-Ciddi Konular 26 Ağustos 2011
Akla Zarar (Akıllara Ziyan) Deyiminin Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 2 Temmuz 2011
Bebek Kundaklama Yararları ve Zararları Çocuk Sağlığı ve Bakımı 24 Haziran 2011
Bebeği kundaklamanın zararı Çocuk Sağlığı ve Bakımı 15 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş