Akatlar Anaokulu İstanbul Beşiktaş

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Akatlar Anaokulu İstanbul Beşiktaş konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Akatlar Anaokulu Hakkında - Akatlar Anaokulu Tanıtım - Akatlar Anaokulu Resimleri - Akatlar Anaokulu İletişim Bilgileri
  [​IMG]

  Akatlar Anaokulu İstanbul Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Akatlar Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Akatlar Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Akatlar Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

  Adı: AKATLAR ANAOKULU

  Adresi: ZEYTİNOĞLU CAD. CEBECİ SOK.B1. A AKATLAR

  Telefon Numarası: 2123525122

  Faks Numarası: 2123525122

  E-posta:
  irtibat@akatlaranaokulu.k12.tr
  idare@akatlaranaokulu.k12.tr

  Web Adresi:
  http://www.akatlaranaokulu.k12.tr/

  Kurum Müdürü:

  Gülten YAZICI

  Akatlar Anaokulu İl Özel İdaresine Bağlı 3080 m2 arsa üzerine inşa edilmiş olup 26.03.2003 tarihinde yapımı tamamlanmıştır.
  Akatlar Anaokulu adını bulunduğu semtten almıştır. Okulumuzun Müdürü Gülten YAZICI Okulun kurucu Müdürlüğünü de üstlenerek Akatlar Anaokulu 2003-2004 yılında Eğitim -Öğretime başlamıştır.
  Okulumuz bağımsız Anaokulu olup yemekhanemizin bulunduğu zemin kat ve Eğitim öğretime kazandırılmış çatı katını da sayarsak dört kattan oluşmaktadır.En alt katta yemekhane ,çok amaçlı salon ve depo bulunmaktadır.Okulun giriş katında bekleme salonu,iki sınıf ve toplantı odası bulunmaktadır.Sınıflarda diğer sınıfa geçilebilecek açık bir hol bulunmaktadır.Holler Eğitim Öğretimde aktif olarak kullanılmaktadır.Hollerde iki sınıfında yararlandığı mutfak bulunmaktadır.Okulun ikinci katında da sınıflar giriş katında olduğu gibi düzenlenmiştir.Bu katta ayrıca Okul müdürü odası ve idari işlerin yürütüldüğü odalar bulunmaktadır. Sadece çatı katındaki sınıfımız diğer sınıflarımıza benzememektedir.Ancak yine bu sınıfımızda da diğer sınıflarımızda olduğu gibi mutfağımız bulunmaktadır.

  OKUL PERSONELİ

  Akatlar Anaokulunda bir okul müdürü bulunmaktadır. Beşi kadrolu öğretmen ve ikisi Usta Öğretici olmak üzere 7 öğretmen bulunmaktadır.Ayrıca okulumuza İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Görevlendirme ile gelen bir memur ve ücreti okulumuz tarafından karşılanan bir Yardımcı Hizmetlimiz bulunmaktadır.

  EĞİTİM -ÖĞRETİM ŞEKLİ

  Akatlar Anaokulunda tam gün Eğitim - Öğretim programı uygulanmaktadır.2006-2007 yılından itibaren iki sınıfta (Sabahçı-Öğleci Olarak)ikili öğretime geçilmiştir.Tam gün öğrenci gruplarına Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir.Yarım gün öğrenci gruplarına ise sadece kahvaltı verilmektedir. Okulun yemek ihtiyacı ihale usulü anlaşmaya varılan yemek şirketinden sağlanmaktadır


  Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Akatlar Anaokulu İstanbul Forum Tarih
Telefon Mülakatları nedir - Telefon Mülakatları hakkında bilgi Seviyeli-Ciddi Konular 11 Kasım 2012
Değerlendirme Merkezi Mülakatları Nedir? Seviyeli-Ciddi Konular 11 Kasım 2012
Sıralı Mülakat ne demektir - Sıralı Mülakatlar Seviyeli-Ciddi Konular 11 Kasım 2012
Çalışma arkadaşları grubu mülakatları nedir? Seviyeli-Ciddi Konular 11 Kasım 2012
Polis Meslek Yüksek Okulu Mülakatları Üniversiteler 30 Kasım 2011

Bu Sayfayı Paylaş