Akasya Durağı 61. Bölüm Özeti

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Mert yaşam savaşı veriyor

Dansöz Işıl’ın belalısı Haydar tarafından bıçaklanan ve hastaneye kaldırılan Mert yaşam savaşı veriyor.
Nuri Baba’nın oğlu Mert, Dansöz Işıl’ın belalısı Haydar tarafından bıçaklanmış ve hastaneye kaldırılmıştır. Haberi alan Nuri Baba ve Eleni yıkılırlar. Mert’in hayati tehlikesi vardır. Bütün şoförler kan verirler ve iyileşmesi için dua ederler. Bu arada Duran, Haydar’ın peşine düşer.
Seyit’in anası Fato Aney, Sinan’ın oğlu Can’la birlikte internetten Seyit’e bir kadın bulur. Ukrayna’dan Nadya isminde çok güzel bir kadın Seyit’le evlenmek için kalkar gelir. Seyit olaydan haberdar olunca Nadya’yı geri gönderir fakat kızın abileri Seyit’in peşine düşerler.
Sinan’ın kaynanası Şaziment kalp krizi geçirir. Nabzı durunca öldüğünü sanırlar. Sinan herkesten çok ağlar. Tam gömmek için götürürlerken hiç beklenmeyen bir şey olur.
Hediye, çocuğu Amerikan vatandaşı olsun diye doğumu Amerika’da yapmak ister. Duran önce reddetse de mecburen kabul eder.
Osman, kızını Hayati Ağa adında eski bir Kırkpınar güreşçisinin oğluyla evlendirmek ister. Hayati Ağa ve oğlu gelirler. Dilek verilir. Paçası tutuşan Obayana Sinan’dan yardım ister. Devreye giren Sinan bu evliliği bozmak için bir oyun tezgâhlar.
 

Üst