Akasya Durağı Dizisi 98. Bölüm Özeti

'Akasya Durağı - Dizisi' forumunda DeMSaL tarafından 12 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Akasya Durağı Dizisi 98. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Maho Ağa’nın evlilik oyunu

  Cumartesi 20:00 Sinan ve Osman’ın eski arkadaşı Kuşçu Şevket, omzunda papağını ile durağa gelir. Şevket bir soygun yüzünden uzun süre önce hapse girmiş, şimdi cezasını tamamlayıp çıkmıştır. Şevket tahliyesini kutlamak üzere Sinan ve Osman’ı eğlenmeye davet eder. Sinan ve Osman akşam onu evinden alıp birlikte gideceklerdir. Ancak bizim iki kafadar gelmeden önce Şevket’in evine ortağı Selim gelir. Selim ve Şevket arasında, hapsolmaya sebep olan mücevherlerle ilgili çıkan tartışmada Selim, Şevket’i vurur. Papağan Sinan ve Osman’a miras kalır ve mücevherlerin yerini bilmektedir. Sinan ve Osman, papağanın yönlendirmesi ile mücevher aramaya başlarlar.
  Sinan, Maho Ağa ve Fiko pavyona giderler. Maho orada dansöz Figen’e vurulur ancak Figen onu ciddiye almaz. Gece pavyon çıkışı Figen’e bir araba çarpar ve kız hafızasını kaybeder. Maho bu fırsatı değerlendirir ve Figen’e “sen benim nişanlımdın” der. Onu alıp eve getirir, evlilik kararı alır. Ancak Maho Ağa, Figen’in baş belası bir nişanlısı olduğunu düğün sırasında anlar. Üstelik çıkan arbedede Figen’in kafasına gelen sopa kızın hafızasının yerine gelmesine sebep olur.
  Arif’in taksisine binen bir müşteri silahını unutur. Arif silahı bulunca beline takar. Arif kuyumcuya gittiğinde altının fiyatını yüksek bulur. Bu arada eli belindeki silaha gider ve çıkarıp tezgahın üzerine koyar. Soyulduğunu sanan kuyumcu alarma basınca ortalık karışır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Akasya Durağı Dizisi Forum Tarih
Akasya Durağı Dizisi 147.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 18 Aralık 2011
Akasya Durağı Dizisi 146.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 18 Aralık 2011
Akasya Durağı Dizisi 125.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 12 Haziran 2011
Akasya Durağı Dizisi 124.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 3 Haziran 2011
Akasya Durağı Dizisi 123.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 29 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş