Akasya Durağı Dizisi 111.Bölüm Fragmanı İzle

'Akasya Durağı - Dizisi' forumunda Mavi_inci tarafından 4 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Akasya Durağı Dizisi 111.Bölüm Fragmanı İzle konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Akasya Durağı Dizisi 111. Bölüm Fragmanı -Akasya Durağı Dizisi 111.BÖlüm Özeti

  [​IMG]


  Akasya Durağı Dizisi 111
  . bölümü ile 12 mart cumartesi akşamı yayınlanacak Herkes merakla olacakları beklerken dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde eklenecektir

  Akasya Durağı Dizisi 111. Bölüm Fragmanı İzle  Akasya Durağı Dizisi 111.BÖlüm Özeti


  Sinan, Seyit’in başına dert açıyor
  Cumartesi 20:00
  Tolga, ormanda baygın haldeyken bir ormancı tarafından bulunur ve hastaneye götürülür
  . Tolga kendine geldikten sonra Leyla ve arkadaşları ona sürpriz yapıp, nikah memurunu hastaneye getirirler. Nikah hastane odasında kıyılır.
  Safiye’nin tek taş yüzüğü kaybolur ve kadınlar Müneccim Raziye’ye gidip yüzüğün yerini bulabileceğini umut ederler. Ancak Raziye bir süre önce nişanlı olan bir genç kızın falına bakmış ve nişanlısından ayrılmasının hayırlı olacağını söylemiştir. Terk edilen nişanlı, Raziye’nin mekanını basar ve Safiyeler de dahil herkesi rehin alarak, nişanlısının oraya getirilmesini, kendisini affetmesini ister. Rehin alma olayı televizyona yansıyınca Akasya Durağı şoförleri ve polis olay yerine gider, rehineleri kurtarırlar.
  Merve sevgilisi Çağlar’ı pop şarkıcısı bir kızla magazin programında bir bar çıkışında görünce, Arif’i kullanarak sevgilisini kıskandırmak ister. Ancak olaylar pek de planlandığı gibi gitmeyecektir. Sayısal loto bayi, dükkanı satmaktadır. Sinan, Seyit’e büyük paralar kazanacaklarını, ortak edeceğini söyleyerek onun başını belaya sokar.
  Randevuevinde çalışan bir kız durağı arar ve taksi ister. Ali Kemal ve Sinan giderler. Kızlar, onları içeri alınca başlarına hiç beklemedikleri olaylar gelir.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Mart 2011

Bu Sayfayı Paylaş