Akasya Durağı 64.Bölüm Özeti

'Akasya Durağı - Dizisi' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akasya Durağı 64.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Osman kaçırılıyor ve kendisini bir düğünün ortasında buluyor. Üstelik bu düğünde damat da kendisi oluyor.

  Zeyno hastadır. Bunu fırsat bilen Fato Aney, köyden Gülsüm adında bir kızı alıp gelir. Fato Aney, Gülsüm’ü ev işlerine yardımcı olması için getirdiğini söyler ama işin aslı hiç de öyle değildir.

  Taksisine binen bir kadın Osman’ı İsmail adında bir tanıdığına benzetir. Osman, İsmail olmadığını söyler fakat kadın inanmaz. Osman kaçırılır ve kendisini bir düğünün ortasında bulur. Üstelik bu düğünde damat kendisidir.


  Sinan’ın taksisine iki katil biner. Sinan katillerden birini yakalayıp polise teslim eder fakat diğeri kaçar. Sinan karakolda gazetecilere olayı anlatır. Bir anda günün kahramanı olur. Fakat kaçan katil Sinan’dan intikam almak için acımasız bir plan yapar.

  Mehmet Hoca’nın kızı Nurten iş bulmuş ve çalışmaya başlamıştır. Fakat patronu tarafından taciz edilir. Nurten patronunun elinden kurtulmak için çırpınırken pencereden düşer.

  Yeni şoför Arif Keser’in taksisine bir şair biner. Arif, adama şiirlerini okur. Şair, Arifin şiirlerini çok beğenir ve ona bir kaset çıkartacağını söyler. Arif sevinçle durağa gider ve kaset çıkartacağını söyler fakat kimse ona inanmaz.

  Obayana, Dilek’i görmek için Osman’ın evine gelir. Osman kovalarken Obayana’nın telefonu düşer. Telefonu bulan Osman, Dilekle Obayana’yı ayırmak için yeni bir plan yapar. Fakat işler hiç de planladığı gibi gitmez.

  Leyla ve Tolga dana önceden sözleştikleri akşam yemeğine çıkarlar. Fakat Tolga’nın Leyla’ya gönderdiği çiçekteki mesaj bu güzel akşam yemeğini mahvedecektir.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Akasya Durağı Bölüm Forum Tarih
Akasya Durağı Dizisi 147.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 18 Aralık 2011
Akasya Durağı Dizisi 146.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 18 Aralık 2011
Akasya Durağı Dizisi 125.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 12 Haziran 2011
Akasya Durağı Dizisi 124.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 3 Haziran 2011
Akasya Durağı Dizisi 123.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 29 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş