Akasya Durağı 63.Bölüm Özeti

'Akasya Durağı - Dizisi' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akasya Durağı 63.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kösem Sultan gerdanlığı bir şekilde eline Sinan, hırsızlar tarafından kaçırılıyor.

  Nuri Baba durağa bir şoför alacaktır fakat istediği gibi bir şoför bulamamaktadır. Eleni Hanım sokakta gaspa uğrayınca Arif isimli bir delikanlı hayatını tehlikeye atarak Eleni Hanım’ı kurtarır. Nuri Baba, Arif’in işsiz olduğunu öğrenince ona durakta şoförlük teklif eder. Fakat Arif hiç de Nuri Baba’nın sandığı gibi biri değildir.

  Komiser yardımcısı Tolga, Leyla ile bir akşam yemeğine çıkabilmek için Leyla’ya olmadık sürprizler yapmaktadır. Fakat Leyla hepsini reddeder. Leyla bir cinayete şahit olunca katiller Leyla’yı da öldürmek isterler. Tolga olaya el koyar.

  Müzede sergilenmekte olan Kösem Sultan’ın gerdanlığı çalınır. Hırsızlar, polis çevirmesini görünce gerdanlığı Sinan’ın taksisinde atar. Sinan da gerdanlığı bulup Gülbin’e hediye eder. Hırsızlar gerdanlığı geri alabilmek için Sinan’ı kaçırırlar.

  Safiye, Osman’ın sinirinin hipnozla geçeceğini öğrenince Osman’a hipnoz yaptırır. Osman gerçekten de sinirli halinden kurtulur ve çok yumuşak huylu bir insana dönüşür. Durumu fırsat bilen Sinan, Obayana için Dilek’i ister. Osman kızı verir ama fakat Sinan’ı bir sürpriz beklemektedir.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Paylaşım için teşekkür ederim..
   

Bu Sayfayı Paylaş