Akasya Durağı 35.Bölümün Özeti

'Akasya Durağı - Dizisi' forumunda KaRDeLeN tarafından 28 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Akasya Durağı 35.Bölümün Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Tuğçe ile Murat evleniyor

  Murat ve Tuğçe, Uludağ’daki defile çekimi yüzünden küstürler. Fakat Melahat büyük bir kaza geçirip de hastaneye kaldırılınca Murat, Tuğçe’nin yardımına koşar. Melahat iyileşince Tuğçe ile Murat’ın bir sürprizi olduğunu öğrenir. İki genç evlenmeye karar vermişlerdir.
  Obayana’nın büyücü olan halası Jumoke, Türkiye’ye gelir. Bunu öğrenen Safiye diğer şoför eşlerini de alarak Jumoke’nin kapısını çalar. Safiye, Osman’ın kızı Dilek’i Obayana’ya vermesi için büyü yaptırır. Fakat Osman’ın bu büyüden haberi olunca olaylar hiç de Safiye’nin istediği yönde gelişmez.
  Sinan, taksisine binen bir at yarışı jokeyinden bir tüyo alır. Nagehan adındaki bir at yarışı kazanacaktır. Sinan iyi bir ödül kazanabilmek için misli oynamaya karar verir. Ve para aramaya başlar. Fakat bu at yüzünden başına gelmeyen kalmaz.
  Seyit’in karısı Zeyno tüp bebek için doktora gider ve test yaptırır. Fakat test sonuçlarına göre Zeyno’nun ağır bir hastalığı olduğu ve hastalığın çok ilerlemiş olduğu ortaya çıkar. Öleceğini düşünen Zeyno, Seyit’in kendisinden sonra perişan olmaması için onu evlendirmeye karar verir ve köyden teyzesinin kızı Hoşendam’ı çağırır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Akasya Durağı Bölümün Forum Tarih
Akasya Durağı 36.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 28 Mayıs 2009
Akasya Durağı 34.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 28 Mayıs 2009
Akasya Durağı 33.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 17 Nisan 2009
Akasya Durağı 32.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 17 Nisan 2009
Akasya Durağı Dizisi 147.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 18 Aralık 2011

Bu Sayfayı Paylaş