Akasya Durağı 34.Bölümün Özeti

'Akasya Durağı - Dizisi' forumunda KaRDeLeN tarafından 28 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Akasya Durağı 34.Bölümün Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar

  34. Bölüm Özet

  Seyit, Seda Sayın’ın programını basıyor!


  Bir türlü bebek sahibi olamayan Zeyno, Seda Sayan’ın programına gidiyor ve tüp bebek istiyor. Programı izleyen Seyit’in annesi, Seyit’i arayıp Zeyno’nun kendilerini rezil ettiğini söyleyince de, Seyit programı basıyor.
  Kaynanası Mukadder, Osman’ın başına bela olmaya devam eder ve Osman’ın kızı Dilek’i Obayana’ya vermediğini öğrenince derhal olaya el atar. Mukadder, Osman’a bir oyun hazırlar. Obayana’ya, Müslüman olmuş gibi sahte bir sünnet töreni düzeler. Böylece Osman kızını vermek zorunda kalacaktır. Fakat gerçeği öğrenen Osman’ın intikamı çok acı olur.
  Bir türlü bebek sahibi olamayan Zeyno, Seda Sayan’ın programına gider ve tüp bebek ister. Programı izleyen Seyit’in annesi Seyit’i arar ve Zeyno’nun kendilerini rezil ettiğini söyler. Bunun üzerine Seyit programı basar.
  Sinan’ın oğlu Can, bir köpek bulur. Sinan gazetede Can’ın bulduğu köpeği bulana ödül verileceğini okuyunca sevinçten havalara uçar. Köpeği sahibine götürür. Fakat hiç ummadığı bir durumla karşılaşır.
  Tuğçe, Uludağ’da yapılacak bir moda çekimi için teklif alır. Fakat Murat’ın bu çekime izin vermeyeceğini bildiği için yalan söyler. İzmir’de bir tıp konferansına katılacağını söyler. Ancak Tuğçe’nin Uludağ’da karşılaştığı bir kişi yalanını ortaya çıkarır.
  Nuri Baba, Eleni’ye evlenme teklif eder. Eleni’nin kızı Maria bu evliliğe karşı olduğu için babası Alekos’u Türkiye’ye çağırır. Alekos gelince işler karışır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Akasya Durağı Bölümün Forum Tarih
Akasya Durağı 36.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 28 Mayıs 2009
Akasya Durağı 35.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 28 Mayıs 2009
Akasya Durağı 33.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 17 Nisan 2009
Akasya Durağı 32.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 17 Nisan 2009
Akasya Durağı Dizisi 147.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 18 Aralık 2011

Bu Sayfayı Paylaş