Akasya Durağı 33.Bölümün Özeti

'Akasya Durağı - Dizisi' forumunda KaRDeLeN tarafından 17 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Akasya Durağı 33.Bölümün Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  33. Bölüm Özeti

  Osman’ın derdi çok

  Tuğçe’nin reklam filmindeki rol arkadaşı şarkıcı Tuna, Tuğçe’nin sevgili olduğunu iddia eder. Murat bunu duyunca çılgına döner ve Tuna ile konuşmaya gider. Tuna’nın yeni çıkan kasetinin reklamı için böyle bir demeç verdiği anlaşılınca, Murat, Tuna’yı döver.
  Osman ve Safiye ikiz bebeklerle başa çıkamayınca Safiye memleketten annesi Mukadder’i çağırır. Haberi duyan Osman küplere biner. Çünkü Osman kaynanası Mukadder’den çok korkmaktadır. Mukadder ise Osman’ın anasından emdiği sütü burnundan getirmeye kararlıdır.
  Hapisten yeni çıkan Bitirim Sırrı, mahallede Melahat’ın başına bela olur. Melahat, Sırrı ile başa çıkamayacağını anlayınca duraktaki şoförlerden yardım ister. Duraktaki şoförler Sırrı’ya dersini bildirmek için güzel bir oyun hazırlarlar.
  Sinan ve Gülbin, Osman’ın ikiz bebeklerinden etkilenip bebek yapmaya karar verirler. Fakat Şaziment yeni bir bebek yapmalarına karşıdır.
  Ali Kemal internete girip evlenebileceği bir kadın bulmaya çalışır. Fakat kadınların olgun erkeklerden hoşlandığını öğrenince Nuri Baba’nın resmini gönderir. Ali Kemal’in internette konuştuğu kadınlar durağa gelince, durakta kızılca kıyamet kopar.
  Osman’ın kızı Dilek ve Obayana intihar girişiminde bulunurlar. Haberi alan Osman koşarak gelir. Fakat Dilek ve Obayana’nın bir şartları vardır. Ya Osman evlenmelerine izin verecektir, ya da intihar edeceklerdir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Akasya Durağı Bölümün Forum Tarih
Akasya Durağı 36.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 28 Mayıs 2009
Akasya Durağı 35.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 28 Mayıs 2009
Akasya Durağı 34.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 28 Mayıs 2009
Akasya Durağı 32.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 17 Nisan 2009
Akasya Durağı Dizisi 147.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 18 Aralık 2011

Bu Sayfayı Paylaş