Akasya Durağı 32.Bölümün Özeti

'Akasya Durağı - Dizisi' forumunda KaRDeLeN tarafından 17 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Akasya Durağı 32.Bölümün Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  32. Bölüm Özeti


  Osman karısından dayak yiyor!


  Duraktaki şoförlerin eşleri karate kursuna yazılıyor. Öğrendikleri hareketleri eşleriyle çalışırken de, onları bir güzel hırpalıyorlar.
  Tuğçe bir arkadaşının kaydını yaptırabilmek için modellik ajansına gider. Fakat ajansın sahibi Tuğçe’yi çok beğenince rolü Tuğçe’ye teklif eder. Tuğçe kabul eder fakat Murat Tuğçe’nin modellik yapmasını kabul etmez.
  Osman’ın kızı Dilek ve Obayana intihar girişiminde bulunurlar. Haberi alan Osman koşarak gelir. Fakat Dilek ve Obayana’nın bir şartları vardır. Ya Osman evlenmelerine izin verecektir ya da intihar edeceklerdir.
  Ali Kemal’i köyden bir tanıdığı olan Fadime arar ve ona, kaçıp İstanbul’a geleceğini söyler. Ali Kemal sevinçle herkese, evleneceğini, Fadime’nin kendisine kaçtığını söyler. Hatta o gece durakta bekarlığa veda partisi düzenleyip kolbastı oynarlar. Ertesi gün Fadime geldiğinde bir sürprizi vardır.
  Sinan ve Şaziment, Sinan’ın babasının paraları için kavga etmektedirler. Durumdan bıkan Sinan’ın babası, bu işe bir çözüm bulmaya karar verir.
  Mahalleye kapkaççılar dadanınca kadınlar kendilerini kurtarmak için karate kursuna yazılırlar. Akşam da, öğrendikleri hareketleri kocalarıyla çalışırlarken adamları bir güzel hırpalarlar. Şoförlerin ne yapıp edip kadınlara karate kursunu bıraktırmaları gerekmektedir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Akasya Durağı Bölümün Forum Tarih
Akasya Durağı 36.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 28 Mayıs 2009
Akasya Durağı 35.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 28 Mayıs 2009
Akasya Durağı 34.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 28 Mayıs 2009
Akasya Durağı 33.Bölümün Özeti Akasya Durağı - Dizisi 17 Nisan 2009
Akasya Durağı Dizisi 147.Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı - Dizisi 18 Aralık 2011

Bu Sayfayı Paylaş