Akarca İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 6 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Akarca İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Akarca İlköğretim Okulu Hakkında - Akarca İlöğretim Okulu Resimleri - Akarca İlöğretim Okulu Tarihçesi - Akarca İlöğretim okulu İletişim -Nevşehir 'deki Okullar

VİZYONUMUZ : Biz; Milli Eğitimin Temel amaçları doğrultusunda, Milli ve Manevi değerlerimize bağlı, aydın fikirli, sorumluluk duygusu gelişmiş, bilgili, becerikli,üretken ve kendine güvenen bireyler yetiştirmek için varız.
    MİSYONUMUZ:Biz; öğrencilerin yaşlarına kabiliyetlerine ve ihtiyaçlarına uygun olan en iyi eğitimi kazanmalarını ve onların sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü yetenekleri elde etmelerini sağlayacağız.

OKULUMUZUN YERI:
    Okulumuz Nevşehir İli Avanos İlçesine bağlı Akarca Kasabası’nın Fatih Mahallesindedir. Okulumuzun Avanos’a uzaklığı 37 km,Nevşehir’e uzaklığı ise 55 km dir. Okulumuz Kayseri-Kırşehir-Kırıkkale-Ankara Karayoluna 5 km mesafedeki Akarca Kasabası’nda olup Kayseri’ye uzaklığı 55 km,Kırşehir’e uzaklığı 85 km,Kırıkkale’ye uzaklığı 205 km, Ankara’ya uzaklığı 275 km dir

OKULUMUZUN ADRESI :

Fatih Mahallesi Akarca Kasabası -Avanos/NEVŞEHİR

ULAŞIM İMKANLARI:

Kasabamızın Kayseri-Ankara Karayoluna 5 km mesafede bulunması nedeniyle sürekli bir trafik akışı vardır.Her gün Kalaba Kasabası’na oradan da Kayseri’ye ve Nevşehir’e vasıta bulmak mümkündür.

İLETİŞİM
    Tel:0(384)544 30 09

YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLER
    Okulumuzda 1 Müdür,4 Sınıf Öğretmeni,1 Ana sınıfı öğretmeni ve 5 Branş öğretmeni olmak üzere toplam 11 öğretmen görev yapmaktadır.

Yükleniyor...