AirTies WOB-200 Kablosuz Dış Ortam Köprüsü

'ADSL Modem Driver' forumunda Siraç tarafından 20 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AirTies WOB-200 Kablosuz Dış Ortam Köprüsü konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  AirTies WOB-200 Kablosuz Dış Ortam Köprüsü

  [​IMG]

  WOB-200
  Kablosuz Dış Ortam Köprüsü

  Dış ortamda binalar arası kablosuz iletişim!
  Kablosuz Dış Ortam Köprüsü, Erişim Noktası, Tekrarlayıcı
  Özellikle binalar arasında kablosuz ağ kurulumu için geliştirilen AirTies
  WOB-200, dış ortamda noktadan noktaya ya da noktadan çok noktaya (en fazla 16 nokta) yüksek performanslı ve düşük maliyetli bağlantı olanağı sunar.
  Bağlantı mesafesi açısından, 3 km.’ye kadar farklı çevre şartlarında ve sert hava koşullarında bile kesintisiz iletişim sağlanır. Bu özelliği sayesinde
  WOB-200; binalar, kampüsler, sanayi bölgeleri vb. arasında güvenli ağ yapılarının kurulması için ideal çözümdür.
  WOB-200, iki farklı anten opsiyonu ile sunulmaktadır: 5 dBi dairesel (omni-directional) anten, 9 dBi yönlü panel anten. Noktadan noktaya bağlantılar için her iki uç noktada yönlü antenler kullanılabilir. Noktadan çok noktaya kurulacak bağlantılarda ise merkezde kullanılan bir dariesel anteni, uç noktalardaki yönlü antenler tamamlamaktadır. Dış ortamda kurulabilmesi için gerekli olan bütün aparatları içinde olan WOB-200, üzerindeki N tipi RF bağlantısına antenlerin direk olarak bağlanabilmesi sayesinde herhangi bir ek maliyet gerektirmeden kurulup hizmete sokulabilir.
  WOB-200, hem lisans gerektirmeyen 2.4 GHz frekansında çalışması, hem de düşük maliyetli kablolama, kolay kurulum, mevcut Ethernet ağlarına sorunsuz ve hızlı entegrasyon gibi özellikleri sayesinde minimum maliyet ve çaba ile çalışır hale getirilebilir.
  WOB-200, kullanım amacına göre iki farklı modda çalıştırılabilir: Erişim Noktası modu, Köprü/Tekrarlayıcı modu (noktadan noktaya, ya da noktadan çok noktaya). Köprü/Tekrarlayıcı modunda, diğer AirTies ürünleri ile uyumluluk sağlaması amacıyla WOB-200, Kablosuz Dağıtım Sistemi (WDS – Wireless Distribution System) teknolojisiyle çalışır.
  WOB-200, istenmeyen kişilerin bilgilerinize ve ağınıza ulaşmasını engelleyen ve dış saldırılara karşı koruma sağlayan gelişmiş güvenlik özelliklerine sahiptir. Kablosuz iletişim güvenliği için 64/128-bit WEP, WPA-PSK , WPA2-PSK* şifreleme ve MAC filtreleme teknolojileri kullanılmaktadır. WDS modunda çalıştırıldığında, her bir tekrarlayıcının bağlantısı 64-bit ya da 128-bit WEP ile güvenlik altına alınmaktadır.

  Windows 98 - Windows ME - Windows 2000 - Windows XP Windows Vista

  Firmware WOB-200 0.1.0.10 - 09.07.2007
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler....
   

 3. avatar

  avatar Üye

  Eline sağlık paylaşım için sağol
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - AirTies Kablosuz Dış Forum Tarih
AirTies WOB-201 Kablosuz Dış Ortam Köprüsü ADSL Modem Driver 21 Kasım 2008
AirTies WOB-100 Kablosuz Dış Ortam Köprüsü ADSL Modem Driver 21 Kasım 2008
Kablosuz (Wireless) Adsl Modeme Şifre Koymak (Zyxel, AirTies Markalar İçin) Donanım ve Yazılım Sorunlarınız 4 Haziran 2009
Airties RT-205 Kablosuz ADSL Modem için Firmware ADSL Modem Driver 1 Haziran 2009
AirTies WUS-200 Kablosuz USB Adaptörü Driverı Diğer Driverlar 7 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş