AirTies WOB-100 Kablosuz Dış Ortam Köprüsü

'ADSL Modem Driver' forumunda Siraç tarafından 21 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AirTies WOB-100 Kablosuz Dış Ortam Köprüsü konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  AirTies WOB-100 Kablosuz Dış Ortam Köprüsü

  [​IMG]

  WOB-100
  Kablosuz Dış Ortam Köprüsü

  Kablosuz teknolojilerde Türkiye’nin lideri AirTies, güvenilir ve yüksek performanslı yeni dıs alan kablosuz ag çözümünü sunar: WOB-100 Kablosuz Köprü / Erisim Noktası / Tekrarlayıcı. WOB-100, herhangi bir dıs mekanda 2.4 frekans bandında çalısarak yüksek seviyelerde kablosuz sinyal gönderme, tekrarlama ve köprüleme yetenegine sahiptir.

  WOB-100, dıs alanlardaki kurumsal projelerinde kablosuz teknolojileri kullanmak isteyenler için ideal bir çözümdür. Cihazın “Erisim Noktası(Access Point)” özelligi sayesinde, yüzme havuzları, büyük teraslar, golf sahaları, spor tesisleri gibi alanlarda hot-spot olusturarak müsterilerinize kablosuz internet hizmeti sunabilirsiniz.

  Cihazın sundugu en ideal çözümlerden biri, farklı binalardaki agların birlestirilmesini saglayan “Köprü(Bridge)” islevidir. Buna göre noktadan noktaya ya da 1 noktadan 8 noktaya kadar baglantı yapılabilir. WOB- 100’ün üzerinde bulunan çıkarılabilir 5.5 dBi kazanca sahip omni anten ile 400m’lik mesafede 54Mbps, 1 km’lik mesafede 18Mbps, 3km’lik mesafede ise 5,5 Mbps’ye varan hızlarda kablosuz baglantı saglayabilirsiniz. Bu mesafeleri daha yüksek kazançlı antenleri kullanarak arttırabilirsiniz.

  WOB-100 dıs ortamlarda karsılasılan zorlu çevre sartları altında çalısabilecek sekilde tasarlanmıstır. Su geçirmeyen ve zorlu ortam sartlarına karsı dayanıklı olan sasesi sayesinde bütün elektronik aksam dısarıda bulunur. Böylece anten kabloları gerektirmez ve kablolardan kaynaklanan sinyal kayıplarından etkilenmez. Cihazı, ethernet kablosu üzerinden güç alabilmesi sayesinde güç çıkıslarının olmadıgı alanlarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Mekanik montaj kiti, kablo baglantısı için gereken adaptörler, güç enjektörü ve izolasyon bandı kit olarak WOB-100’ün paketine dahil edilmistir.

  Rahat bir kurulumun ardından WOB-100’ü 4 ayrı islev için kullanabilirsiniz: Erisim Noktası, Noktadan Noktaya Köprü, Noktadan Çoklu Noktaya Köprü ve Kablosuz Client. Cihazı, hangi operasyon modunda kullanırsanız kullanın, WEB sifreleme(64/128/152bit) ve 802.1x tanımlamasını içeren WPA standartı ile yüksek güvenlik saglayabilirsiniz. MAC adres filtreleme, SSID gizleme gibi özellikler de diger önemli opsiyonlardır.

  Kullanım Kılavuzu
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - AirTies Kablosuz Dış Forum Tarih
AirTies WOB-201 Kablosuz Dış Ortam Köprüsü ADSL Modem Driver 21 Kasım 2008
AirTies WOB-200 Kablosuz Dış Ortam Köprüsü ADSL Modem Driver 20 Kasım 2008
Kablosuz (Wireless) Adsl Modeme Şifre Koymak (Zyxel, AirTies Markalar İçin) Donanım ve Yazılım Sorunlarınız 4 Haziran 2009
Airties RT-205 Kablosuz ADSL Modem için Firmware ADSL Modem Driver 1 Haziran 2009
AirTies WUS-200 Kablosuz USB Adaptörü Driverı Diğer Driverlar 7 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş