AirTies AR-141 Modem Driver'ı

'ADSL Modem Driver' forumunda Siraç tarafından 20 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AirTies AR-141 Modem Driver'ı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  AirTies AR-141 Modem Driver'ı

  [​IMG]

  AR-141
  ADSL2+ VPN 4 Portlu Modem

  AirTies AR-141 ADSL2+ VPN 4 Portlu Modem, evinizde ve işyerinizde ADSL hattınız üzerinden tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahiptir. AR-141; ADSL2+ Modem, IPSec VPN, VLAN, QoS, Router, Firewall ve 4 Portlu Ethernet Switch fonksiyonlarını tek başına yerine getiren komple bir iletişim cihazıdır.

  AR-141 VPN (Virtual Private Network) özelliği, Internet üzerinden farklı şubeler arasında güvenli bağlantılar kurmanızı sağlar. Noktadan noktaya veya noktadan çok noktaya IPSec VPN tünel oluşturabilir ve farklı noktaları internet üzerinden güvenli bir şekilde birbirine bağlayabilirsiniz. VPN ile ofisleriniz arasında tüm iletişiminizi internet üzerinden daha güvenli, hızlı ve ekonomik bir biçimde gerçekleştirirsiniz. Aynı biçimde evinizden iş yerinize kuracağınız IPSec VPN tünel ile, evinizden iş yerinizdeki yerel ağa bağlanabilir, dosya transferi yapabilir, e-mail’lerinize ulaşabilirsiniz.

  [​IMG]

  AirTies AR-141 VLAN (Virtual Local Area Network) özelliği ile yerel ağınızda farklı kullanıcı grupları için sanal ağlar oluşturabilirsiniz. Farklı sanal ağlarda bulunan kullanıcıların birbirine ulaşmaları engellenir. Bu sayede şirket içinde farklı departmanlar ya da misafir kullanıcılar arasında erişim engellenir ve bütün kullanı grupları AR-141 üzerinden güvenli biçimde Internet’e ulaşır.

  Örneğin misafirleriniz için ayrı VLAN yaratabilir, misafirlerinizin şirketinize özel yerel ağa ve bilgilere erişmeden Internet’e çıkmalarını sağlayabilirsiniz.

  [​IMG]

  AR-141 QoS (Quality of Service) ve SIP passthrough özellikleri ile VoIP’e (Voice over Internet Protocol) hazırdır. AR-141’e bir VoIP Router cihazını kolaylıkla bağlayabilir, QoS özelliği sayesinde VoIP uygulamalarında yüksek ses kalitesi elde edebilirsiniz. Ayrıca SIP Passthrough özelliği, AR-141 üzerinde herhangi bir ayar yapmadan SIP protokolu destekleyen VoIP cihazlarını Ethernet girişine takarak çalıştırabilmenizi sağlar.

  [​IMG]

  AirTies AR-141, bilgisayarınızdaki ve yerel ağınızdaki bilgilere Internet’ten ulaşılmasını engelleyen gelişmiş güvenlik özelliklerine sahiptir. AR-141’in SPI (Stateful Packet Inspection) özelliği içeren gelişmiş Firewall fonksiyonu, ağ trafiğinizi sürekli izleyerek bilgisayarlarınıza Internet üzerinden gelen tüm paketleri inceler. Olası saldırıları, DoS ataklarını engeller. Ayrıca, Firewall’ların çoğundan farklı olarak, ağınızdaki bilgisayarların Internet’e erişimlerini sadece URL, URL içinde geçen anahtar kelime veya IP bazında değil, fiziksel olarak cihaz (MAC adresi) bazında da kısıtlayabilirsiniz.

  Windows 98 - Windows ME - Windows 2000 - Windows XP Windows Vista MacOSx - Linux

  Firmware AR-141 1.0.17 - 24.07.2007

  Kolay Kurulum CD'si AR-141 4.2.0.5 - 26.06.2007

  ADSL Hizmet Progr*** AR-141 4.2.0.5 - 26.07.2007

   

 2. Google

  Google Özel Üye

  AirTies AR-141 Modem Driver indir download yükle
   

Bu Sayfayı Paylaş