Airties Air6271KN Modem Driver-Firimware(waw280)Koçnet ADSL

'Notebook Driver' forumunda Siraç tarafından 26 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Airties Air6271KN Modem Driver-Firimware(waw280)Koçnet ADSL konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Koçnet Biri ADSL Kullandığı Modem


  [​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1092x793.[​IMG]
  Air 6271 2 VoIP Portlu Kablosuz ADSL2+ Modem

  Kablolardan bağımsız alıştığımız gibi özgürce konuşun!
  Air 6271, tüm ses ve veri iletişimi ihtiyaçlarınız için hızlı ve güçlü bir platform sunar. Air 6271 ile hem aynı anda iki ayrı VoIP telefon görüşmesi yapabilir, hem de hesaplı tarifelerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda ADSL2+ İnternet, Router, Firewall ve 54 Mbps Erişim Noktası özelliklerini barındırır. AirTies Mesh Teknolojisi sayesinde AirTies Erişim Noktaları kullanarak kapsama alanınızı genişletebilir, “kablosuz yaşam”ın keyfini çıkarabilirsiniz.
  [​IMG]
  Bir bilgisayar, mikrofon ya da kulaklığa gerek kalmadan her zamanki telefonunuzu kullanırsınız. Özel bir kod çevirmeden alıştığınız gibi telefon edersiniz.
  Yüksek ses kalitesiyle kesintisiz, yankısız, gecikmesiz konuşursunuz.
  FXO portu sayesinde PSTN yedekleme özelliğini kullanırsınız. Eğer FXO portu PSTN hattına bağlı ise; elektrik kesilmesi, VoIP servis sağlayıcınız ya da ADSL bağlantınız ile ilgili sorunlarda cihazınız sabit telefon hattınızı kullanır. Cihazınız için tanımlanmış arama planına bağlı olarak, telefon görüşmeleriniz İnternet veya sabit hat üzerinden gerçekleşir.
  Kablosuz kapsama alanınızı AirTies Mesh Teknolojisi ile genişletebilir, erişim noktaları arasındaki kablosuz bağlantıları otomatik olarak kurup sürdürerek erişim mesafenizi arttırabilirsiniz.
  Kullanımı kolay yönetim: Çok-dilli Web kullanıcı arayüzü iki dili desteklemektedir (Türkçe ve İngilizce).
  VLAN desteği*: 4 Ethernet portu ve Kablosuz üzerinden sanal yerel ağlar tanımlayabilme olanağı sağlar.
  Cihazınıza uzaktan kolay erişim ve yönetim*: LAN ve WAN için otomatik provizyon ve CWMP ile VoIP ayarları (TR-69, TR-98*, TR-111*, TR-104*) desteği. Ayrıca Web, Telnet ve VoIP operatörleri için eski tür provizyon desteklenmektedir.
  Kolay Kurulum: AirTies Kolay Kurulum CD’sini takıp animasyonla gösterilen kurulum adımlarını takip etmeniz yeterlidir.
  ADSL Sayacı ile aylık bazda indirdiğiniz ve gönderdiğiniz veri miktarını görebilirsiniz.
  AirTies ADSL Hizmet Programının otomatik yazılım güncelleme özelliği ile yeni AirTies teknolojilerinden anında haberdar olur, yeni yazılım ve yeni özellikleri cihazınıza bedava yüklersiniz. Cihazınızı her zaman güncel tutarak mümkün olan en yüksek performansı elde edebilirsiniz.
  Tek kontrol noktalı bir medya merkezi olarak kullanabilirsiniz. USB Tak & Paylaş özelliği ile harici bir disk sürücü ya da yazıcı bağlanarak, başka bir bilgisayara gerek olmadan bu kaynakların yerel ağ üzerinde paylaşımını sağlayabilirsiniz*.
  Ethernet WAN*: Ethernet portlarından biri ADSL yerine Ethernet WAN olarak İnternet bağlantısı yapmak için kullanılabilir (servis sağlayıcınız tarafından destekleniyorsa).
  Gerçek hızlı yönlendirme (wire-speed routing)*: Servis sağlayıcınıza bağlantınız Ethernet WAN ise 100Mbps WAN-LAN yönlendirme özelliğiyle ağınızda yüksek veri transferi gerçekleştirebilirsiniz.
  AirTouch özelliği – Tek tuşla güvenli kablosuz kurulum: Setup (WPS) düğmesi ile cihazınızın kablosuz ağınıza bağlantısını kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. *,**Auto-Mesh*: Erişim Noktaları (AP) arasında otomatik olarak kablosuz bağlantılar kurup, bu bağlantıların sürekliliğini sağlayarak erişim mesafenizi otomatik olarak arttırabilirsiniz. Otomatik Düzeltme (Auto-Recovery): elektrik kesilmesi sonucu bağlantı kopması durumunda erişim noktaları (AP) yeni bağlantılar oluşturarak trafik akışını sürdürebilirler. *Çok yakında desteklenecektir**WPS desteği olan cihazlarla


  Firimware
  Air 62711.1.0.1505.11.2008[​IMG]
  Kolay Kurulum CD Si

  Air 62714.3.0.721.10.2008[​IMG]


  ddd
   

 2. necmi46

  necmi46 Yeni Üye

  bahsi geçen modemi kullanıyorum. fakat kablosuz yazıcıyı modeme bağlayamıyorum . yapmak istediğim şey kablosuz internete iken kablosuz yazıcınında aktif halde olması , bunun ikisi bir arada yapamadım . YARDIMCI OLURMUSUNUZ.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Airties Air6271KN Modem Forum Tarih
Kablosuz (Wireless) Adsl Modeme Şifre Koymak (Zyxel, AirTies Markalar İçin) Donanım ve Yazılım Sorunlarınız 4 Haziran 2009
Airties RT-205 Kablosuz ADSL Modem için Firmware ADSL Modem Driver 1 Haziran 2009
AirTies WUS-200 Kablosuz USB Adaptörü Driverı Diğer Driverlar 7 Mayıs 2009
AirTies RT-211 Wireless Modem ADSL Modem Driver 7 Mayıs 2009
AirTies RT-205 Adsl Modem ADSL Modem Driver 7 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş