AIMP 2.51 Build 330

'A-B' forumunda Siraç tarafından 21 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AIMP 2.51 Build 330 konusu AIMP 2.51 Build 330

  Winamp'ın yerini doldurabilecek sağlam bir müzik oynatıcı olan AIMP, ufak boyutuyla hem sistemi yormuyor, hem de bilgisayar başında size sorunsuz, rahat bir ortam vaad ediyor. Winamp'ın neredeyse bütün özelliklerini içeren programda, birden çok çalma listesi de etiket şeklinde düzenlenebiliyor.

  Programın arayüzü gelişmiş olmakla beraber, menüleri kullanışlı; arka planda rahatlıkla çalışabiliyor. Program Rus yapımıdır. Hızlıdır, sistemi yormaz. Program, ayrıca Utilities isimli bir araçla birlikte kuruluyor. Bu araç ile birlikte;

  Ses ve müzik türü dönüştürücüsü
  Ses kayıt seçeneği
  Etiket düzenleyicisi
  Eklenti editörü de kullanımınıza sunuluyor.

  Göze çarpan farklı özellikleri :

  Programda ilk olarak göze çarpan görünümü ve hızlı olması. Önemli bir diğer özellik ise default ve listen şeklinde, radyo açtığınızda bunu ayrı sekmelerde göstermesi. Bu şekilde istediğiniz zaman radyo, istediğiniz zaman bilgisayarınızdaki müzikleri hızlı bir şekilde açabiliyorsunuz.

  Bir de bir müzikten başka bir müziğe geçtiğinizde kapatılan müziğin sesi yavaş yavaş azalıyor, bu da winamp'ta varsayılan olarak gelmeyen başka bir özellik.

  Müzik dinlerken küçültme simgesine basıldığında, sağ alt köşede küçük bir simge çıkıyor. Ayrıca sağ alt köşedeki bu simgenin üzerine gelindiğinde de çalan müziklerin isimleri çıkıyor.

  Bu program sadece müzik dinleme değil, çeşitli uzantıları (WAV, OGG, MP3, WMA) birbirlerine dönüştürebilme özelliğine de sahip (Winamp'ın sadece PRO sürümünde bu özellik tam anlamıyla düzgün çalışabiliyordu). Aynı zamanda Ses CD'lerini de bu uzantılara dönüştürebiliyor.

  Ayrıca winamp çalma listesini ortak kullanabiliyor veya çalma listesini winamp’ın tanıyacağı gibi .pls yapabiliyor.

  Ayarlarından (ctrl+p), simge değiştirebilme özelliği

  MP1, MP2, MP3, MPC, MP+, AAC, AC3, OGG, FLAC, APE, WavPack, Speex, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX açabilme

  Programın farklı arayüzlerini kurmak için; öncelikle buradan ulaşıp içindeki ACS2 dosyasını C:\Program Files\AIMP2\Skins (veya hangi dizine kurduysanız) içine atın. Ve programı açıp ctrl+p den ayarlara girin, arayüz menüsüne tıklayın ve yüklediğiniz arayüzü seçebilirsiniz.

  Yeni Eklenen Özellikleri :

  Otomatik atlama ile ileriki dosyanın etiket editörü eklendi.
  C klasöründeki elle ayarlanmış ve kullanılmış dosyaları çalma listesini seçip başlatabilme,
  Şablon görevinin oluşumu hızlandı.
  Arapça ve beyaz rusça yerelleştirildi.

  Editörün Yorumu : İnnDir.com Editörü olarak en zevkli ve isteyerek eklediğim programlarda biri oldu AIMP. Belki de bu programı gördükten sonra Winamp kullanmayı bırakacaksınız…

  http://soft.oszone.net/files_soft/ai...p_2.51.330.zip
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - AIMP Build Forum Tarih
AIMP 2.60 RC1 Build 505 İndir A-B 13 Ekim 2009
AIMP 2.60 RC1 Build 499 İndir A-B 26 Eylül 2009
AIMP 2.60 Build 485 Beta2 İndir A-B 9 Temmuz 2009
AIMP 2.51 Build 330 Download A-B 6 Şubat 2009
AIMP 2.51 Build 323 Download A-B 5 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş