Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Bilgileri Sinanpaşa Afyonkarahisar

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Bilgileri Sinanpaşa Afyonkarahisar konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Hakkında - Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Tanıtım - Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Resimleri - Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu İletişim

Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuzun temeli 08/10/1996 tarihinde atılmıştır. Kaba inşaat kasabamız halkı; ince işleri ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılmış - yaptırılmıştır. Okulumuz Tınaztepe İlköğretim Okulu adıyla hizmete başlamıştır. 08/12/2000 tarihinde dönemin Başbakan Yardımcısı AHMET MESUT YILMAZ'ın katılımıyla resmi açılış töreni yapılmış; okulumuzun adı Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir.

Toplam 18 derslik bulunan okulumuzda ilk kademe birer şubeden ikinci kademe ise üçer şubeden oluşmaktadır. Okulumuzda toplam 319 öğrenci bulunmaktadır.

Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Sinanpaşa
    Okulun Telefonu: 272 3222040
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: Fatih Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No:24 Tınaztepe Kasabası
    Okulun Web Adresi:
    http://tinaztepe.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş