AGSoft Sakıncalılar Listesi Hızlı Arama Programı 3.0 Download

'A-B' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AGSoft Sakıncalılar Listesi Hızlı Arama Programı 3.0 Download konusu AGSoft Sakıncalılar Listesi Hızlı Arama Programı 3.0 Download

  Tanıtım:
  Üreticiden : AGSoft Sakıncalılar Listesi Hızlı Arama Programı,
  Yeminli Mali müşavirlerin bilgisayarlarında mutlaka olması gereken bir programdır. Faydası fiyatının yanında çok çok küçüktür.

  AGSoft Sakıncalılar Listesi Hızlı arama programı, Yeminli Mali Müşavirlerin denetim ve KDV iade raporları hazırlamaları esnasında, YMM odası tarafından Excel ortamında kendilerine verilen vergi dairesi tarafından işlemleri sakıncalı bulunan mükellefleri arama programıdır. Sakıncalılar Listesinde daha fazla, daha detaylı ve pratik, daha hızlı ve kapsamlı arama yapmak amacıyla hazırlanmıştır.

  Normalde listede tarama yapmak günlerle ifade edilebilecek miktarlarda sürebilirken, bu programla saatler veya dakikalar içerisinde tarama yapılmaktadır. Şu kadar ki 1000 adetlik bir tarama işlemi sadece 1 saat içerisinde yapılabilmektedir.

  Arama istenirse sadece vergi numaralarında, istenirse tüm alanlarda birden yapılabilmektedir.

  Sonuçlar bir liste halinde raporlanmaktadır. İsterseniz tamamını, isterseniz hakkında olumsuz rapor bulunanların dökümünü alınabiliyorsunuz.

  Program içindeki veriler bos olarak kullanıcıya gelir. İçindeki verilerin dağıtımı üretici tarafından yapılmamaktadır. Kullanıcı tarafından temin edilip yüklenmesi gerekmektedir.

  Bu verileri olmayan kullanıcılara bu programın herhangi bir faydası yoktur.

  Sakıncalılar Listesinde, Excel Dosyası olan kullanıcıların programa veri transferleri de pratik hale getirilmiştir. Herhangi bir ek girişe gerek kalmadan tek bir tuşa tıklayarak bu verilerin 10-30 dakika arasında bir sürede giriş yapılabilinmesi sağlanmıştır.


  Sürüm : 3.0

  Boyut : 2.1 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/2003/XP

  Üretici Firma : AGSoft Yazılım


  [​IMG]


  AGSoft Sakıncalılar Listesi Hızlı Arama Programı 3.0
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş