AGSoft Randevulu İş Takip Programı 2.7 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 18 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AGSoft Randevulu İş Takip Programı 2.7 İndir konusu AGSoft Randevulu İş Takip Programı 2.7


  Tanıtım:
  Randevularla iş ve müşteri takibi yapan firmaların randevularının ve iş görüşmlerinin takibi amacıyla hazırlanmış özel bir programdır. Kişilere göre randevu ve işler planlabilmekte ve bu işleri aylık bir takvim ile programlanabilmektedir. Gerçekleştirilen işlerde iş yapılan firmalara iş tutarları ve iş karşılığında alınan ödemeler girilebilmekte, firmanın cari hesabı takip edilerek borç alacak durumu görülebilmektedir.

  PROGRAMIN İŞLEYİŞİ:

  1. Programın Açılışı ve Şifre Girişi: Program çalıştırıldığında gelen ilk menü kullanıcı adı ve şifre girişinin yapıldığı bölümdür. Demo version için 4 adet kullanıcı değişik yetkilerle donatılarak belirlenmiştir. Bunlar "agsoft","agsoft2","agsoft3","agsoft4" ve 4 kullanıcının da ortak şifreleri "1" (rakam ile bir sayısı)'dır. Demo kullanımda bu yetki verilen kullanıcılar ve yetkileri değiştirilememektedir.

  2.Ana Menü: Şifre girişinden sonra gelen ve randevu ve yapılan işlerle ilgili en üstte yer alan tarihe göre bir günlük rapor veren ve de randevu verilebilen, iş görüşmelerinin yapıldığı, günlük notların tutulduğu programın ana bölümüdür. Yapılan işlerin gerçekleşen iş konumuna bu bölümden geçer. Diğer tüm bölümlere geçişler bu bölüm vasıtasıyla olur. Programın ana sayfasıdır.

  Bu bölümünden o güne ait;

  a) Bekleyen randevuları,

  b) Görüşülen randevuları,

  c) İptal olan randevuları,

  d) Günlük alınan notları görebilirsiniz.

  3.Firma Giriş ve Değişiklik: Program ilk kez kullanıldığında programda kayıtlarını tutacağınız veya randevu vereceğiniz firmalar ait kayıtları programın "Firma Giriş ve Değişiklik" bölümünden yeni bir kayıt girmeniz gereklidir. Bu bölümden ayrıca kayıtlı firmaların değişiklik işlemleri yapılmaktadır.

  4.Kayıtlı Firma Listeleri: Bu bölümden daha önce kayıt edilen firma bilgilerine ulaşılmaktadır.

  5.Randevu Raporları: Daha önceden verilen veya gerçekleşen randevu bilgilerinin raporlandığı bölümdür. Randevular tümden veya kullanıcı bazında belirlenen tarihler arasında raporlanabilir.

  6.Görüşmeleri İzle Değiştir: Yapılan işlere ait işlemelerin görüntülendiği ve değşikliklerin yapıldığı bölümdür.

  7.Aylık Haftalık Rapor ve Giriş: Bu bölüm ile karşınıza belirlenen mesai saatlerine göre aylık bir takvim olarak gün ve saatlere göre randevular takip edilebilmekte ve istenen saatlere otomatik olarak randevu verilebilmektedir.

  8.Firma Borç Alacak Raporları: Firmaların yapılan işler sonucu oluşan cari hesap durumları buradan takip edilmektedir. Aynı zamanda bu bölümden yapılan iş sonucu henüz tahsil edilmemiş alacakların tahsilat işlemleri de yapılmaktadır.

  Yazıcı dökümleri ve raporlar: Her bölümün kendi bölümünde raporlamaları mevcuttur.


  Boyut : 2.96 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 Gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : AGSoft Yazılım


  [​IMG]
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş