Afyon Kocatepe Üniversitesi Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 23 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Afyon Kocatepe Üniversitesi Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu İletişim - Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu tarihçe - Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu resimleri - Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu - afyon myo - myo - meslek yüksek okulları


  [​IMG]

  [​IMG]

  Sincanlı Meslek Yüksekokulu olarak kurulan okulumuzun adı 13.06.2006'da 2740 sayılı GNK kararı ile Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu olarak değiştirilmiş ve 2006-2007 eğitim-öğretim yılında öğrenci alarak eğitime başlamıştır. Meslek Yüksekokulumuzun ilçe merkezinde bulunan kampüs alanı, il özel idaresi tarafından 25 yıllığına meslek yüksekokulumuza devredilen tarihi taş bina, eğitim binası, kantin ve okul bahçesinden oluşmaktadır. İdare binası olarak kullanılan tarihi taş bina içerisinde yüksekokul müdür ve müdür yardımcılarının odaları, yüksekokul sekreteri odası, öğrenci işleri ve tahakkuk büroları bulunmaktadır. Eğitim binası içerisinde ise sekiz derslik, üç bilgisayar laboratuarı ve öğretim elemanı odaları bulunmaktadır. Ayrıca ek binada büyük bir kantin hizmet vermektedir. Okul bahçesi içerisinde voleybol ve basketbol sahası, çim alan ve öğrecilerin vakit geçireceği oturma grupları bulunmaktadır.

  Yüksek okulumuzda İşletme Yönetimi Programı, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı ve 2010-2011 eğitim-öğretim yılında eğitime başlamış olan Bilgisayar Programcılığı Programı olmak üzere 3 program mevcuttur.

  İletişim Bilgileri

  Telefon: 0 272 311 77 00

  Faks: 0 272 311 77 04

  E-Posta: sinanpasa@aku.edu.tr

  Adres: Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu Öğretmenler Mah. Cumhuriyet Meydanı SİNANPAŞA / AFYONKARAHİSAR

  Untitled Page
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş