Advanced SystemCare PRO 3.1.2.604 Multilanguage

'A-B' forumunda Siraç tarafından 8 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Advanced SystemCare PRO 3.1.2.604 Multilanguage konusu
  Advanced SystemCare PRO 3.1.2.604 Multilanguage

  [​IMG]
  [​IMG]


  Dünyanın en iyi sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced WindowsCare tamamen yenilendi ve bu yenilikle beraber ismi artık Advanced SystemCare.

  Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alması sayesinde çok daha derin ve etkili bir temizlik ve onarım yapan program ile artık bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak. Tamamen ücretsiz ve Türkçe olması da programın kolay kullanılabilir arayüzüne oldukça iyi destek veriyor.

  Siyah ve beyaz olmak üzere 2 tema seçeneği sunan programın ilk başında yapılan Windows Bakımı taramasından sonra "Onar" tuşu ile bu bölümdeki hataları onarabilirsiniz.

  Programın ortasında bulunan "Çare" tuşuna basıldığında program "Windows Bakımı" ve "Sistemi Tanıla" bölümlerindeki taramaları hızlı bir şekilde yapar ve yine aynı hızda bu bölümlerdeki hataları onarır.

  Windows Bakımı bölümünde taranan sorunlar:
  * Spyware Kaldırma: Spyware ve Adware gibi zararlı yazılımları tarayan ve silen bu bölüm sayesinde bilgisayarınız hem daha güvenli hem de daha hızlı olacak.
  * Kayıt Düzeltme: Bu bölüm sayesinde Sistem Kayıt Defterinizdeki sorunlu ve alakasız kayıtlar bulunup silinir ve bilgisayarın hızında artış yaşanması sağlanır.
  * Gizlilik Süpürme: Birçok program en son çalışılan dosyaları "geçmiş" adı verilen bölümlerde kullanıcıların daha kolay ulaşmaları için saklar. Ancak bu dosyalar ve internet tarayıcıları çerezleri, geçmişleri bilgisayarın hızını yavaşlatan en önemli unsurlardır. Bu bölüm ile sistem bu dosyalardan arınarak daha hızlı hale gelir.
  * Çöpdosya Temizliği: Bilgisayarınızda birden fazla kopyası bulunan dosyalar sistemin yavaşlamasına sebep olur. Çöpdosya Temizliği bölümü bu dosyaları bulur ve sistemden temizler.


  Sistemi Tanıla bölümünde taranan sorunlar:
  * Sistem Eniyileme: Sistem optimizasyonu için kullanılan bu araç ile bilgisayar performansının arttırılması sağlanır.
  * Güvenlik Savunma: Bu bölüm ile Spyware, Adware gibi yazılımların bilgisayarınıza kurulmasına engel olabilir ve bilgisayarınızın bu tür zararlı yazılımlara karşı güvenliğini sağlayabilirsiniz.
  * Disk Birleştirme: Birçok bölümlere ayrılan ve bu sebeple oldukça yavaşlayan bilgisayarınızın disk birleştirme işlemi sayesinde performansını ilk günkü gibi yapabilirsiniz.
  * Güvenlik Analizi: Windows Güvenlik Duvarı gibi araçları tarayan bu bölüm sayesinde bilgisayarınıza sızma tehlikelerini ölçebilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

  Bilgisayarınızdaki yavaşlamalara, donmalara, program kilitlenmelerine ve tehlikeli girişlere karşı oldukça etkili olan bu program ile bilgisayarınız ilk günkü gibi güvende ve hızlı olacak. Tamamen Türkçe ve ücretsiz olan bu program ile bilgisayarınızı kanatlandırabilirsiniz.

  Neden Advanced SystemCare?
  * Kullanımı oldukça kolaydır: Tek tıklama ile bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  * Bilgisayarınızı tamamen korur üstelik ücretsiz: Spyware, adware taramaları ve silmeleri sayesinde bilgisayarınızı korur. Hacker'lar, HiJacker'lar veya bilgisayarınıza zararlı yazılım yüklemeye çalışanlara karşı da sisteminizi korur. PC aktivite geçmişini de kontrol ederek hangi işlemlerin gerçekleştiğini gösterir ve takip eder.
  * Windows'unuzu temizleyin: Sistem performansınızı kayıp dosyaları temizleyerek hızlandırır, istenmeyen dosyaları ortadan kaldırır, gereksiz dosyaları siler ve tüm hasarlı kayıt girişlerini siler.
  * PC'nizi en yüksek performansta tutun: Windows'unuzu modifiye ederek sistem ve internet hızınızı arttırır.

  Önemli!
  Program tamamen ücretsizdir ancak Advanced WindowsCare Professional ile Personal birleştirilmiştir. Ve bunun sonucunda programı ister ücretsiz kullanmaya devam edebilir isterseniz de satın alarak PRO versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz.
  PRO versiyon özellikleri: Bu versiyon ile Free versiyonun yaptığı tüm işlemleri otomatik bir şekilde yapabilir ve programın arayüzünü tamamen unutabilirsiniz. Ancak bilgisayarınızı düzenli aralıklarla tarayan program ile bilgisayarınız her daim hızlı ve güvenli kalacaktır. Ve ayrıca daha birçok özelliği de PRO versiyon ile aktif hale getirebilir ve sisteminizi optimize edebilirsiniz.

  Advanced SystemCare PRO Edition The World’s Top System Utility for Superior PC Health. Advanced SystemCare PRO (formerly Advanced WinodwsCare Professional) provides an always-on, automated, all-in-one PC Healthcare Service with anti-spyware, privacy protection, performance tune-ups, and system cleaning capabilities. This powerful and award-winning precision tool fixes stubborn errors, cleans out clutter, optimizes internet and download speeds, ensures personal security and maintains maximum computer performance automatically.
  Key Benefits:
  * Enjoy That New PC Feeling Again. Designed for the latest Windows system environment. Gives your PC better speed and reliability.
  * Powerful Hard Drive Defrag and Optimization. High-speed Disk Defrag function to defragment hard drives up to 10 times faster than other defragmentation tools. Includes "SmartDefrag" disk optimization to make your hard drives run faster and be less fragmented in the future.
  * Next-generation Registry Deep Clean and Optimization. Safely cleans registry junk, compacts registry bloats and defragment the whole registry for maximum performance. Finds and fixes the registry errors others miss with "Deep Scan" technology.
  * Automated Working in the Background. Just install it and forget it. This powerful utility works continuously, automatically and quietly in the background on your PC. You can set it as your schedule or just let it work automatically when your PC is idle.
  * Defends PC Security with Extra Protection. Detect and analyze Windows security environment. Scans and removes spyware and adware using up-to-date definition files. Prevents spyware, hackers and hijackers from installing malicious items on your computer. Erases and updates your PC’s activity history.
  * Quick and Extensive Clean-up for Hard Drives. Boosts your system’s performance by cleaning missing files, destroying unwanted files, deleting obsolete files, and removing junk files. Supports clean-up of over 50 different types of junk files.
  * Keeps Your PC Running at Peak Performance. Fully optimizes Windows for ultimate system performance and top Internet speed by unleashing the built-in power of your system, based on how you use your PC and your network configuration. Turns your PC into a business PC, a productive workstation, an entertainment center, a game machine, or a scientific computing PC.
  * Fixes Multiple System Errors. Keeps your PC stable and running at peak efficiency. Continuously repairs system configurations by eliminating system bottlenecks and preventing crashes.
  Changes in v3.1.2
  * Improved update function
  * Improved "Utilities" section
  * Fixed general bugs
  [​IMG]
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Advanced SystemCare Multilanguage Forum Tarih
Advanced SystemCare Free 3.6.0 İndir Download Yükle A-B 6 Haziran 2010
Advanced SystemCare Free 3.3.4 İndir A-B 6 Temmuz 2009
Advanced SystemCare Pro 3.3.4 İndir A-B 6 Temmuz 2009
Advanced SystemCare PRO v3.3.1 A-B 2 Mayıs 2009
Advanced SystemCare Pro 3.2 İndir A-B 16 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş