Advanced System Care PRO 3.1.1.602 [Orjinal]

'A-B' forumunda Siraç tarafından 5 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Advanced System Care PRO 3.1.1.602 [Orjinal] konusu
  Advanced System Care PRO 3.1.1.602 [Orjinal]


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Info:


  With more than 10,000 improvements, Advanced SystemCare Free v3 scans more, repairs more, cleans more, and optimizes more for your computer than ever before.
  Advanced SystemCare Free (formerly Advanced WindowsCare Personal) has a one-click approach to helping protect, repair, clean, and optimize your PC. With over 20,000,000 downloads since 2006, this fantastic, award-winning, free program is a "must-have" tool for your computer, 100% safe and clean with no adware, spyware, or viruses.
  · Enjoy That New PC Feeling Again: Designed for the latest Windows system environment. Gives your PC better speed and reliability.
  · Powerful Hard Drive Defragmentation: High-speed Disk Defrag function to defragment hard drives up to 10 times faster than other defragmentation tools.
  · Next-generation Registry Clean and Optimization: Safely cleans registry junk, compacts registry bloats and defragment the whole registry for maximum performance.
  · Defends PC Security with Extra Protection: Detect and analyze Windows security environment. Scans and removes spyware and adware using up-to-date definition files. Prevents spyware, hackers and hijackers from installing malicious items on your computer. Erases and updates your PC’s activity history.
  · Quick and Extensive Clean-up for Hard Drives: Boosts your system’s performance by cleaning missing files, destroying unwanted files, deleting obsolete files, and removing junk files. Supports clean-up of over 50 different types of junk files.
  · Speeds Up PC Performance and Internet Access: Tunes up Windows by unleashing the built-in power of your system. Dramatically improves both system and Internet performance up to 400%.
  · Fixes Multiple System Errors: Does more than a registry cleaner, keeping your PC stable and running at peak efficiency. Repairs PC configurations by eliminating system bottlenecks and preventing crashes.
  · Extremely Easy to Use: Completes its work with just one click. Scans, repairs and gives personal care to your PC in one minute.
  · Safe and Free: 100% free with no spyware or adware! Advanced SystemCare Free is a safe and trusted solution from a leading software vendor.
  What's New in Advanced SystemCare Personal 3.0.0 Final :
  · Added new functions, features and tools
  · Improved overall modules and functions
  · Applied new interface
  · Fixed mirror bug and language package


  Açıklama:


  Dünyanın en iyi sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced WindowsCare tamamen yenilendi.
  Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alması sayesinde çok daha derin ve etkili bir temizlik ve onarım yapan program ile artık bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak. Tamamen ücretsiz ve Türkçe dilini desteklemesi programın ayrıca avantajı.
  2 Tema bulunduran programın arayüzü oldukça basittir.
  Programın ortasında bulunan "Çare" tuşuna basıldığında program "Windows Bakımı" ve "Sistemi Tanıla" bölümlerindeki taramaları hızlı bir şekilde yapar ve yine aynı hızda bu bölümlerdeki hataları giderir.
  Not : Program tamamen ücretsizdir fakat Advanced WindowsCare Professional ile Personal birleştirilmiştir. Yani programı ister ücretsiz kullanmaya devam edebilir isterseniz de satın alarak PRO versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz.
  PRO versiyon özellikleri: Bu versiyon ile Free versiyonun yaptığı tüm işlemleri otomatik bir şekilde yapabilir ve programın arayüzünü tamamen unutabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızı düzenli aralıklarla tarayan program ile bilgisayarınız her daim hızlı ve güvenli kalacaktır. Bunun yanında daha birçok özelliği de PRO versiyon ile aktif hale getirebilir ve sisteminizi optimize edebilirsiniz.


  Download:

  Advanced SystemCare PRO 3.1.1.602
  [​IMG]
  Kod:
  http://rapidshare.com/files/180033829/Advanced_SystemCare_3.1.1.602.rar

  No PaSS

   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Advanced System Care Forum Tarih
Advanced SystemCare Free 3.6.0 İndir Download Yükle A-B 6 Haziran 2010
Advanced SystemCare Free 3.3.4 İndir A-B 6 Temmuz 2009
Advanced SystemCare Pro 3.3.4 İndir A-B 6 Temmuz 2009
Advanced SystemCare PRO v3.3.1 A-B 2 Mayıs 2009
Advanced System Care PRO v3.2.3 A-B 21 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş