Advanced Office Password Breaker 3.0

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 14 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Advanced Office Password Breaker 3.0 konusu Advanced Office Password Breaker 3.0

  Boyut : 900 Kb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 Gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP

  Üretici Firma : ELCOMSOFT

  Tanıtım:
  Yazılım gelişmiş bir ofis dokümanı şifre kırıcısıdır. Ofis belgelerinde gizli veya kişiye özel bir çalışması olmayan yok gibidir. Eğer bu çalışmalara önem veren bir kişi isek o zaman bu belgeleri hemen şifreleriz. Ancak şifre her zaman çözüm olmamaktadır. Önemli olan bu şifreleri unutmamaktır. Peki ya unutulursa... İşte o zaman bu yazılım kullanıcıların imdadına yetişmektedir. Şimdi hep beraber bu yazılımın kabiliyetlerini tanımaya ne dersiniz?

  Yazılım kolay anlaşılır bir arayüzle kullanıcı karşısına gelmektedir. 6 ana başlık ve 3 Seçenek Sekmesinden oluşmaktadır. Ana başlıklar sırasıyla; Aç, Sakla, Başla-Tara, Dur, Tercihler ve Kayıt sekmelerinden oluşmaktadır. Seçenek Sekmeleri ise; Belge (Document), Aralık (Range) ve Kendiliğinden Kaydetme (Auto Save) bölümlerinden oluşmaktadır.

  Ana Başlıklar bölümü:
  - Aç seçeneği; Kullanıcının bilgisayarda şifresini çözeceği dosyayı seçmek için kullanılmaktadır.
  - Sakla seçeneği; şifresi çözülmüş olan veriyi saklamaya yaramaktadır.
  - Başla-Tara seçeneği; adından da anlaşılacağı gibi veri ya da dosyanın şifresinin çözülme işlemini başlatmaktadır.
  - Dur seçeneği; Şifresi çözülmekte olan dosyada işlemi iptal etmek için kullanılmaktadır.
  - Tercihler sekmeleri; Bu sekmeler yazılım tarafından iç ayarların kullanıcının kendisine göre ayarlayabilmesini sağlamaktadır.
  - Kayıt seçeneği; Kullanıcının yazılım için aldığı şifrenin girileceği bölümdür. Yazılımın kendiliğinden güncelleme yeteneği mevcuttur.

  Seçenek Sekmeleri:
  - Belge Sekmesi; İsim ve Şifre sekmelerinden oluşmaktadır. Kullanıcı belgenin adını sekmeye yazacağı yerdir. Kullanıcı isterse Aç sekmesinden de dokümanın yerini göstererek kendiliğinden bu alana dosya adını yazdırabilmektedir. Şifre sekmesi ise seçili olan dokümanın şifreli olup olmadığını kontrol etmektedir.
  - Aralık Sekmesi; Kullanıcı hatırlamadığı şifrenin uzunluk aralığını bu sekme yardımıyla istediği uzunluk aralığında seçebilmektedir. Yazılımın uzunluk aralığı ile bir sınırlaması bulunmamaktadır.
  - Kendiliğinden Kaydetme Sekmesi; Kullanıcı şifresini açtığı dosyayı nereye kaydetmek istiyorsa bu sekme yardımıyla seçebilmektedir. Yazılım belgeyi kendiliğinden seçilen yere kaydedecektir.

  Sonuç olarak; Aç seçeneğinden şifresi çözülecek dosyanın yerini bulduktan ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra şifreyi bulmak için tarama başlatılır ve yazılımın şifreyi bulması beklenilir. Yazılım bize o dosyanın şifresini verecektir.


  [​IMG]  Advanced Office Password Breaker 3.0
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş