Advanced Lotus Password Recovery 2.11 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 14 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Advanced Lotus Password Recovery 2.11 İndir konusu Advanced Lotus Password Recovery 2.11

  Boyut : 600 Kb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 Gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP

  Üretici Firma : ELCOMSOFT


  Tanıtım:
  Yazılım şifresi unutulan WordPro ve IBM/Lotus uygulamalarında dosyaların şifresini ve yazılımın yerini tekrar bulmaya yaramaktadır. WordPro ve IBM/Lotus yazılımı ile çalışıp da önemli belgeleri bir kez olsun şifrelemeyen yok gibidir. Hatta yazılımın internette yeri (IP Adresleri) ve şifresini unuttuğumuz bile olmuştur. Günlük hayatımızda o kadar çok şifre kullanırız ki, bu şifreleri unutmam demek elde değildir. Şifrelenip de unutulmayan dosya hemen hemen yok gibidir. Bu dosyaların bir de bizim için değeri büyükse... Unutululan şifre ile herkesin zaman zaman başı derde girmiştir. Yazılım çok dilli şifreleri de destelemektedir. Şimdi dilerseniz bu yazılımın nasıl işler başardığını birlikte görelim.

  Yazılım oldukça sade ve basit bir arayüzle kullanıcı karşısına gelmektedir. Yazılım aynı zamanda kullanım kargaşasını önlemek için tek bir tıklama ile sorunu çözer hale getirmiştir. Yazılım 5 ana menüden meydana gelmektedir; Aç, Lotus İnternet Şifresi (Lotus Internet Password), Kayıt, Güncelleme (Update) ve Çıkış.

  - Aç sekmesi; Şifresi unutulan dosyanın yerini bilgisayarda bulmak için kullanılmaktadır.
  - Lotus İnternet Şifresi; Şifresi unutulan yazılımın yerini (IP Adresini) ve şifresini bularak göstermektedir. Kullanıcının tek yapması gereken şey yazılımın yerini göstererek bu sekmeye tıklamak olacaktır. Yazılım internet adresini ve şifresini bularak kullanıcıya göstermektedir.
  - Kayıt, Güncelleme ve Çıkış sekmeleri ise kullanıcının yazılım için kayıt olması, yazılımı güncellemesi ve yazılımdan çıkması içindir. Yazılımın kendiliğinden güncelleme yeteneği mevcuttur.


  [​IMG]


  Advanced Lotus Password Recovery 2.11
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş