Advanced Intuit Password Recovery 2.0 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 14 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Advanced Intuit Password Recovery 2.0 İndir konusu Advanced Intuit Password Recovery 2.0

  Boyut : 985 Kb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 Gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP

  Üretici Firma : ELCOMSOFT


  Tanıtım:
  Yazılım şifresi unutulan *.QDT, *.QDB, *.QDF, *.PFL, *.BFL, *.QBA, *.QBW uzantılı dosyaların şifresini bulmaya yaramaktadır. Bahse konu uzantılara sahip yazılımlar ile çalışıp da önemli belgeleri bir kez olsun şifrelemeyen yok gibidir. Şifreler günlük hayatımıza o kadar çok girmişlerdir ki, bu şifreleri unutmamak mümkün değildir. Şifrelenip de unutulmayan dosya ise hemen hemen yok gibidir. Bu dosyaların bir de bizim için değeri büyükse... Böyle bir durumda bu yazılım bizim imdadımıza yetişmektedir. Şimdi dilerseniz bu yazılımın nasıl işler başardığını birlikte görelim.

  Yazılım oldukça sade ve basit bir arayüzle kullanıcı karşısına gelmektedir. Yazılım, aynı zamanda kullanım kargaşasını önlemek için tek bir tıklama ile sorunu çözer hale getirmiştir. Ayrıca yazılım çok dilli şifreleri de desteklemektedir. Yazılım 4 ana menüden meydana gelmektedir; Aç, Satın Almak (Purchase full version), Güncelleme (Update) ve Çıkış.

  - Aç sekmesi; Şifresi unutulan dosyanın yerini bilgisayarda bulmak için kullanılmaktadır. Dosyanın yeri gösterildikten sonra yazılım dosyanın şifresini kendiliğinden bulmaktadır.
  - Satın Almak sekmesi; Yazılımı satın almak için kullanılan sekmedir. Sekmeye tıklanması halinde yazılım, internette ana sayfaya yönlendirerek yazılımın satın alınması için kullanıcıyı yönlendirmektedir.
  - Güncelleme ve Çıkış sekmeleri ise kullanıcının yazılımı güncellemesi ve yazılımdan çıkması içindir. Yazılımın kendiliğinden güncelleme yeteneği mevcuttur.


  [​IMG]


  Advanced Intuit Password Recovery 2.0
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş