Advanced IM Password Recovery 3.90 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 14 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Advanced IM Password Recovery 3.90 İndir konusu Advanced IM Password Recovery 3.90

  Boyut : 1 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 Gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP

  Üretici Firma : ELCOMSOFT


  Tanıtım:
  Yazılım ICQ ve ICQLite, Yahoo! Messenger, MSN Messenger, Windows Live Messenger, Google Talk, PalTalk yazılımlarının unutulmuş şifrelerini ve adlarını bulmaya yaramaktadır. Şimdi dilerseniz bu yazılımın işleyişini ve kullanıcıya yararlarını hep beraber görelim. Ne dersiniz?

  Yazılım son derece basit ve kullanımı kolay bir arayüzle kullanıcı karşısına gelmektedir. Yazılım 4 ana bölüm olan Messenger Seçimi, Kayıt, Güncelleme ve Çıkış bölümlerinden oluşmaktadır.

  - Messenger Seçimi Sekmesi; Kullanıcı sekmeye tıklayarak kendisine ait olan messenger'lerden birisini seçmekte ve yazılım kullanıcıya tercih etmiş olduğu seçenekle ilgili kullanıcı adını, şifresini vermektedir.
  - Kayıt, Güncelleme ve Çıkış sekmeleri ise kullanıcının yazılımı kayıt ettirmesi, yazılımı güncellemesi ve yazılımdan çıkması için kullanılmaktadır. Yazılımın kendiliğinden güncelleme yeteneği mevcuttur.

  Yazılımın desteklediği diğer yazılımlar ise; AOL Instant Messenger, AIM Triton, Excite Messenger, Microsoft Office Communicator 2005, Odigo, Trillian, AT&T IM Anywhere, T-Online Messenger, Match Messenger, Praize IM, Ekran Koruyucu (ScreenFIRE), ACD Express Comunicator, Imici Messenger, Prodigy IM, PowWow Messenger, Jabber IM, Kellster IM, Indiatimes messenger, Miranda, Tiscali, Ya.com Messenger, Rediff Bol, Sify Buzz, Devil, Tencent QQ, QQ (Africa Version), &RQ, Ipswitch Instant Messenger, Eighth Wonder Catax, Simple Instant Messenger, Vista IM, GAIM, Global-IM, Psi Jabber client, Messenger2, Picasa Hello, iWon, Blowsearch, MessageMate, Meca Messenger, Qnext, Bubbler (Five Across), InterComm IM (Five Across), Easy Message, QIP, Gizmo, MySpace IM ve Exodus yazılımlarıdır.

  [​IMG]


  Advanced IM Password Recovery 3.90
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Advanced Password Recovery Forum Tarih
Advanced Archive Password Recovery 4.53 İndir Güvenlik Programları 14 Kasım 2009
Advanced Intuit Password Recovery 2.0 İndir Güvenlik Programları 14 Kasım 2009
Advanced Lotus Password Recovery 2.11 İndir Güvenlik Programları 14 Kasım 2009
Winrar Şifre Kırma - Advanced Password Recovery - Resimli Anlatım Resimli Program Anlatımı 25 Mayıs 2009
Advanced RAR Password Recovery 1.53 A-B 21 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş