Advanced English Dictionary 4.0 Cepte İngilizce Sözcük

'Diğer Tüm Programlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Advanced English Dictionary 4.0 Cepte İngilizce Sözcük konusu [​IMG]

  Gelişmiş İngilizce Sözlük Diğer (kağıt ayrılmaktadır, pek çok elektronik) sözlükler. Değildir çünkü, ancak geleneksel kağıt sözlük çok çok daha fazla kelime içeren çünkü radikal yeni yaklaşım ve teknoloji WordNet adı kullanır. Bunun yerine sadece kelimeler ve tanımlar listeniz, Gelişmiş İngilizce Sözlük nasıl her kelimenin başka bir bağlı olduğunu gösterir. Sözcüğü yazın "ağaç" ve sadece tanımı, eş anlamlı ve opposites olacaktır, ancak hypernyms (ağacın ne?), Meronyms (bir ağacın parçalar nelerdir?) Ve daha bir türüdür. Ayrıca, yellowwood Bilgi Ağaç kadar, hatta her kelime ve harf ağacı içeren ağaç yüzlerce bir listesini bulabilirsiniz. Bu WordNet yaklaşım, kelimelerin anlamları daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Çünkü bilim aşağı destan Oxford English Dictionary yazmak için Cumartesi Linguists sözlükler en büyük hızla ve WordNet proje bir arama.

  Özellikleri özetle:
  One of the largest veritabanının

  Gelişmiş İngilizce Sözlük en büyük İngilizce veritabanı kullanır. Bu girişler ve 250.000 'den fazla 1,6 milyon kelimelerle (her ikisi de Amerikan ve İngiliz İngilizce) içerebilir.
  Linkler sözcükler arasında

  Tanımlar arasında fazla 335.000 bağlantılar. There is bağlantıların 18 çeşit bulunmaktadır. Neredeyse her tanım diğer tanımlar bağlantılar içerir ve hepsi klasörler halinde sıralanır. Örneğin, Brezilya ve 'Parça' klasörü Rio, Santos, üzerinde Amazon nehri ve bağlantılar içeriyor.
  Hassas içerik

  Net ve kesin tanımlar. Sen referans olarak kullanabilirsiniz. Içeriği Bilişsel Bilim Laboratuvarı tarafından Princeton Üniversitesi'nde geliştirilmiştir.
  Muhteşem

  Bu İngilizce kelimeler ve tanımlar ancak ünlü kişiler, tarihi, coğrafi konumları, teknik ve bilimsel açıdan ve daha adlarını binlerce sadece yüzlerce içerir.
  Kullanımı kolay

  Gelişmiş İngilizce Sözlük dahil güçlü bir kullanıcı gibi İnternet tarayıcı üzerinde etkili bir şekilde size çok ilgilendi ne ulaşabilirsiniz inç Bu böylece kazandı sezgisel arayüzü? Bile gerek kılavuzları ile Wade için önce başlar.
  Kullanım örnekleri var

  Örnek cümleler nasıl kendi konuşma ve yazılı kelimelerin kullanılacağını gösteriyor.
  Hızlı

  Hızlı göz-up, şık kullanıcı arayüzü, sorunsuz ekran kaydırma.
  State-of-the-art sıkıştırma teknolojisi

  Gibi veritabanı tutar mümkün böylece kolayca Cihazınızın hafızasına uygun olarak küçük.
  GUI Java için tasarlanmıştır? telefonlar

  Gelişmiş İngilizce Sözlük ve kullanıcı arayüzü Java aşağıdaki? tarzı standartları.
  Koşullar

  Telefonunuzda 6,9 MB ücretsiz depolama alanı

  En son Java uyumlu Telefonları sağladı.

  İNDİR:

  http://www.easy-share.com/1903731375...dl4all.com.jar
   
 2. samalp_97

  samalp_97 Yeni Üye

  site yasaklanmış abicim bu ne böle
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş