Advanced Disk Cleaner 5.0

'A-B' forumunda Siraç tarafından 15 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Advanced Disk Cleaner 5.0 konusu Advanced Disk Cleaner 5.0

  Bilgisayara kurduğunuz programları silseniz dahi iz bırakırlar. Çöp kutusu içinde yer alan ya da geçici (temp) dosyalar hem çok yer kaplar hem de sistemin yavaşlamasına bile sebep olurlar. Advanced Disk Cleaner ücretsiz bir disk temizleme programıdır. Tarama sonucu bulunan gereksiz dosyaları kolaylıkla bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

  Programın tek bir ana penceresi var. Buradan 'Settings/Ayarlar'a tıkladığınızda bazı ayarları yapabilirsiniz. Örneğin, 'search/ara' kısmına tıkladığınızda bilgisayarda aranacak hazır gereksiz dosya uzantılarını görebilir ve siz de dosya uzantısı ekleyebilirsiniz. Yine bu kısım içinden hariç tutulacaklar listesi düzenlenebilir.

  Program sade bir arayüze sahiptir. Fazla ayrıntıya girmeyen yapısıyla kolay bir şekilde kullanılabilir. 'Search/Ara' tuşuna tıkladığınızda tüm diskleri tarayabilir ya da burada bulunan ok tuşuna basarak taranacak diskleri seçebilirsiniz. Bulunan dosyaların tümünü ya da çıkan listeden istediğinizi seçip 'Clean' tuşuna bastığınızda dosyaları silebilirsiniz. Gereksiz ve sistem artığı dosyalardan kurtulduğunuzda sabit diskinizde hem yer açılmış olur hem de işletim sisteminizin hızlanmasını sağlarsınız.

  Ücretsiz kullanım hakkında uygulanacak yol:
  Ücretsiz kullanmak istiyorsanız programı başlattığınızda karşınıza gelen pencere içinde bulunan "Clain your free registration code" kısmına tıklayın. Bir İnternet Explorer penceresi açılır. Bu pencere içinde küçük bir form var. Bu forma ad ve e-posta adresinizi yazdıktan sonra (tabii geçerli bir e-posta adresi yazmalısınız) üretici firma size kısa bir süre sonra ürün anahtarı gönderir. E-posta adresinize gelen bu kayıt kodunu programın uygun konumuna (açılışta kayıt kodu gir diye bölüm var) yazdıktan sonra programı ücretsiz kullanabilirsiniz. Eğer
  kayıt kodu almazsanız sadece 30 gün
  http://innofiles.com/soft/cleaner/ad...sk_cleaner.msi
  kullanabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş