ADSL'de indirim sırası eski abonede

'İnternet ve Network' forumunda Siraç tarafından 30 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  ADSL'de indirim sırası eski abonede konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  TTNET, indirim kapsamına bu kez eski aboneleri dahil etti. "Turbo indirim" adı verilen kampanya, eski aboneler için geldi. Bakın neler getiriyor:

  Mevcut abonelere yönelik bu kampanyadan yararlananların bağlantı ücretlerinden 12 ay süreyle yüzde 12 indirim yapılacak.
  AA muhabirinin TTNET'den edindiği bilgiye göre, TTNET, dönemsel kampanyalarla oluşan ücret farklarını diğer aboneler için dezavantaj yaratmayacak şekilde düzenliyor. Önceki kampanyalardan yararlanan aboneler, yeni kampanyalardaki ücretlerin sürekli olduğunu düşünerek, düşük ücretli yeni kampanyalara geçmek istiyor. Ancak yeni kampanyalara abone olanlar sadece ilk 3 ay bu ücreti ödüyor.
  TTNET, ADSL ve geniş bant internet kullanımını yurt çapında teşvik etmek ve pazarın büyütülmesi amacıyla yeni müşterilere yönelik toptan seviyede uygulanmak üzere Servis Sağlayıcılara ADSL Toptan Promosyonu başlattı. Böylece TTNET, toptan seviyede uygulanan bu promosyonu, yeni abonelerine yansıtabilmek amacıyla ''İnternete Hoş Geldin'' kampanyası düzenlendi ancak bu promosyon sadece yeni müşterileri kapsaması nedeniyle eski abonelere de aynı koşullarda kampanya uygulanması ekonomik olarak sağlanamadı.
  TTNET, sözü edilen bu kampanyadan yararlanamayan mevcut abonelerine yönelik ''Turbo İndirim'' sloganıyla kampanya başlattı. Bu kampanyadan 24 ay TTNET aboneliği taahhüt edenler yararlanabilecek. Kampanyadan yararlanan abonelerin internet bağlantı ücretlerinden 12 ay süreyle yüzde 12 indirim yapılacak.
  -EN ÇOK 1 MEGABİT 4 GB LİMİTLİ TARİFE TERCİH EDİLİYOR-
  Türkiye'nin internet toplumuna dönüşmesi hedefini benimseyen TTNET'in abone sayısı 5 milyonu aştı. TTNET'in pazar payı ise yüzde 94,8'e çıktı.
  Abonelerinin beklentilerine uygun tarifeler sunan TTNET, 1 megabit hızda 4GB, 1 megabit hızda 6GB, 2 megabit hızda 6GB, limitsiz olarak ise 1, 2 ve 4 megabit hızlarında abonelik olanakları sunuyor. Aboneler en çok 1 megabit hızda 4 GB limitli tarifeyi tercih ediyor.

  AA
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Paylaşım için teşekkürler..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - ADSL'de indirim sırası Forum Tarih
ADSL'de indirim - Yeni ADSL Tarifesi İnternet ve Network 5 Şubat 2009
ADSL'de sabit hatta gerek yok Haber Arşivi & Gündem 21 Şubat 2009
ADSL'de "Titan" modeli İnternet ve Network 12 Şubat 2009
Beslenme ve sindirimin amacı kısaca Diyet Beslenme 3 Ekim 2014
Pankreasın sindirim sistemindeki görevi kısaca nedir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 16 Eylül 2014

Bu Sayfayı Paylaş