Adobe Shockwave Player (Power PC) Web Sayfalarını Tam Görüntüleyen Program

'A-B' forumunda DeMSaL tarafından 4 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Adobe Shockwave Player (Power PC) Web Sayfalarını Tam Görüntüleyen Program konusu Adobe Shockwave Player (Power PC) 11.5.9.615

  Boyut : 19.5 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil
  : Ingilizce

  İşletim Sistemi
  : Mac OS X

  Üretici Firma
  : Adobe Systems Incorporated

  [​IMG]


  Tanıtım:
  Adobe Shockwave Player yazılımının Mac OS X işletim sistemi altında çalışan Power PC platformu ile uyumlu olan sürümüdür.

  Adobe Shockwave Player internette gezinirken karşınıza çıkan zengin içerikli web sayfalarını tam anlamıyla görüntüleyebilmek için yazılmış olan bir tarayıcı eklentisidir.

  390 milyon üzerinde internet kullanıcısının yüklemiş olduğu bu yazılım; 3 boyutlu oyunları ve gösterileri, etkileşimli ürün tanıtımlarını, çevrimiçi eğitim uygulamalarını göz kamaştırıcı biçimde görüntüleminizi sağlamaktadır.

  Özellikle oyun sitelerindeki flash oyunları oynayabilmek için gereksinim duyacağınız bu eklenti internet erişimli masaüstü bilgisayarların yaklaşık %97'sinde bulunmakta olan "Flash" yazılım platformunun bir ürünüdür.

  Esasen Macromedia firmasının bir yazılımı olan Shockwave Player Adobe firmasının Macromedia'yı satın almasından sonra Adobe adıyla sunulmaya başlanmıştır.

  Desteklenen İnternet Tarayıcıları
  Safari


  Adobe Shockwave Player (Power PC) 11.5.9.615
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş