Adobe After Effects CS3 Profession

'Diğer Programlar' forumunda Asi_isyankar tarafından 28 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. linkler ölü.boşunami üye oldum ben
   
 2. UquR

  UquR Üye

  [​IMG]Resmin Tam Boyunutu Görmek İcin Tıklayınız!![​IMG]

  Tanıtım:
  Üreticinin Açıklaması: Hareketli görüntüler ve görsel efektler için endüstri standardı. Düşüncelerinizi canlandırın. Adobe® After Effects®, cazip hareketli görüntüler ve mükemmel görsel efektleri etkin, hassas ve sonsuz çeşitlilikle yaratmanızı sağlar. Diğer Adobe yazılımlarıyla entegrasyondan, esnek 2 ve 3 boyutlu kompozitlemeden, yüzlerce efektten ve hazır animasyon ayarlarından yararlanarak, film, video, DVD ve Macromedia Flash çalışmalarınıza yeni bir boyut kazandırın.
  Özellikler :
  Üretimde mükemmellik
  Üstün çıktı ve geniş dosya formatı desteği
  Film, video ve DVD için, Render Queue ile aklınıza gelebilecek her tür çıktı formatında profesyonel çıktılar üretin. Bir kompozisyonu eşzamanlı olarak farklı formatlara render edin (dönüştürün) ve daha fazla verim için dosyaları yığın halinde render edin.
  Güçlü maske araçları
  Esnek otomatik trase (auto-tracing) seçeneklerini ve RotoBézier maskelerini kullanarak maskeleri kolayca tasarlayın, düzenleyin ve çalışın.
  Graph Editor
  Anahtar kare düzenleme ve katmanlar arasında canlandırılmış özelliklerin kolay senkronizasyonu üzerinde tam görsel denetim sunan yeni Graph Editor sayesinde animasyonlarınızı hassas bir şekilde yaratın.
  Profesyonel renk düzeltme
  Adobe Photoshop’takine benzer renk düzeltme araçlarını ve çok hassas düzeltmeler için Color Finesse™’i kullanarak, filminizin ve diğer katman öğelerinin rengini ayarlayın.
  En yüksek kalitede anahtar ve örtü araçları
  Akademi Ödülü sahibi Keylight (sadece Professional’da) ve çeşitli destekleyici araçlar sayesinde, başka araçlarla üretilenlere rakip olabilecek düzeyde mavi ve yeşil ekran örtüleri yaratın.
  Akıllı iş akışı
  Benzersiz Adobe entegrasyonu
  Verimli Adobe iş akışını kullanın: Adobe Photoshop ve Illustrator® dosyalarını niteliklerini koruyarak ithal edin. Windows®’ta Adobe Premiere® Pro projelerini ithal edin, statik Adobe Encore® DVD yazılım menülerine hareket ekleyin, After Effects projelerini Adobe Premiere Pro projeleri olarak ihraç edin ve çok daha fazlasını yapın.
  En iyi performans
  Hızlandırılmış OpenGL desteği, akıllı RAM önizleme ve diske önbellekleme sayesinde, kompozisyonlarınızı gerçek zamanda önizleyin ve render edin.
  Baştan tasarlanmış, birleşik kullanıcı arabirimi
  En iyi organizasyon için sabitlenebilen ve gruplanabilen çalışma alanı panelleri ile üst üste binen pencereleri engelleyen, zarif bir şekilde baştan tasarlanmış arabirimle çalışın. Özel çalışma alanlarını kaydedin, kullanıcı arabirimi parlaklığını ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.
  Adobe Bridge
  Dijital varlıkları bulmak ve araştırmak, hazır ayarları önizlemek ve uygulamak, yığın işlemlerini çalıştırmak için güçlü yollar sunan Adobe Bridge ile gündelik işlerinizi basitleştirin.
  Medya yönetimi ve render sonrası işlemler
  Tam çözünürlük bağımsızlığı ile farklı platformlar arasında çalışmayı kolaylaştırın ve render sonrası eylemlerini kullanarak arka uç prodüksiyon çalışmalarını rahatlatın.
  Yaratıcılık için güç
  Esnek 2 ve 3 boyutlu montaj
  Çok sayıda kamera, ışık ve kesişen katmanlar kullanarak, 2 ve 3 boyutlu uzayda montaj ve canlandırma yapın.
  Uzman görsel efektler
  Flulaştırma, renk düzeltme, katman deformasyonu, bulut, duman gibi olayların taklidi ve çok daha fazlası için geniş bir plug-in grubunu kullanarak dikkat çekici efektler yaratın.
  Rakipsiz metin animasyonu ve jenerik efektleri
  Eşi benzeri olmayan kolaylıkla hareketli metinler yaratın. Standart Adobe Text aracını kullanın ya da metni Photoshop’ta düzenleyin ve canlandırın; metin animasyonu hazır ayarlarını anında uygulayın ve çok daha fazlasını yapın.
  Zaman kazandırıcı animasyon ve davranış hazır ayarları ve proje şablonları
  Yüzlerce özelleştirilebilir animasyon hazır ayarını kullanarak mükemmel görünen animasyonlar üretin; bunların arasında metin, efektler, geçişler, arka planlar ve davranışlar için hazır ayarlar yer almaktadır. Hareketli DVD menüleri ve hareketli görüntülü arka planlar için, ürünle gelen proje şablonlarını kullanın.
  Bozucu olmayan vektörel boyama
  Filmi temizlemek, maskeler çizmek, öğeleri çoğaltmak ve animasyonlar yaratmak için, katmanlar üzerinde bozucu etkisi olmayan boyama yapın.
  Adobe® After Effects® Professional, After Effects Standard’ın tüm özelliklerine sahiptir, ek olarak 32-bit High Dynamic Range (HDR) renk desteği, Timewarp, hareket takibi, keying araçları ve daha pek çok şey sunmaktadır.


  Homepage - http://www.adobe.com/products/aftereffects/
  Size: 481 MB


  DOWNLOAD
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Adobe Effects Profession Forum Tarih
Adobe® After Effects® 7.0 A-B 5 Şubat 2009
Adobe After Effects (Mac OS X) 7.0 A-B 12 Ocak 2009
Adobe After Effects CS3 A-B 28 Ağustos 2008
Adobe After Effects A-B 28 Ağustos 2008
Facebook Adobe Flash Player Sorunu İnternet ve Network 29 Kasım 2011

Bu Sayfayı Paylaş