Adidas, Mardin Mağazasını Nusaybin'de açtı

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 28 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Adidas, Mardin Mağazasını Nusaybin'de açtı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dünyanın en ünlü sportif malzeme markası Adidas, Mardin bölgesindeki bayi mağazasını Nusaybin’de açtı. Adidas Nusaybin temsilcisi Mehmet Ayten, dünyaca ünlü bir markayı Nusaybinlilerin hizmetine sunmaktan gurur duyduğunu söyledi.
  Nusaybin Dörtyol kavşağında açılan Adidas bayi Mağazası işletmecisi Mehmet Ayten, çok kısa bir süre önce açılmalarına rağmen Nusaybin halkından büyük ilgi gördüklerini belirtti.
  Adidas markasına ait sportif malzemelerin büyük bölümünü bünyelerinde barındırdıklarını kaydeden Ayten; “mağazamızda; Adidas’ın orijinal, lisanslı ürünlerinin büyük bir bölümü mevcut. Müşterilerimiz, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş spor kulüplerinin lisanslı ürünleri yanı sıra markamıza ait bütün ürünlere çok rahat ulaşabilirler. Mağazamızda tüm kredi kartları geçerlidir” dedi.

  - BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZ LİSANLI – ORJİNAL ÜRÜNLERDİR
  Nusaybin’e Mağaza açarken hedeflerinin en iyi kaliteyi Nusaybin’e getirmek olduğunu bildiren Adidas Nusaybin Mağazası Yetkilisi Ayten, bu kalitenin giyimde Adidas olduğunu söyledi.
  Ayten, Mağazalarındaki bütün ürünlerin lisanslı-orijinal Adidas ürünü olduğunu sözlerine ekledi. / Nusaybinim.com Spor Servisi
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Kaynak
   

Bu Sayfayı Paylaş