Adana - Seyhan - Çağrıbey Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 12 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Adana - Seyhan - Çağrıbey Lisesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Seyhan Çağrıbey Lisesi Tarihi - Seyhan Çağrıbey Lisesi Tanıtımı
  [​IMG]

  Okulumuz 1992 Yılında açılmış olup daha sonra bünyesine YDA liseyide alarak eğitim ve öğretime başlamıştır.Sonra MEGEP proje okulu olmuştur.
  Okulumuz Her dalda başarılıdır.Üniversite sınavlarında Türkiye 6.11.33.44.73.gibi dereceler çıkarmış olup Sportif faliyetlerde çok başarılıdır.Güreşte Türkiye dereceleri Voleybolde Adana Bölge birincilikleri.Futbolda Adana ve Bölge birincilikleri Yüzmede Türkiye Birincilikleri bulunmaktadır.


  Çağrıbey Lisesi Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çağrıbey Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çağrıbey Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çağrıbey Lisesi SBS taban puanları, Çağrıbey Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çağrıbey Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim BakanlığıBulunduğu Yer:ADANA / SEYHANAdı:ÇAĞRIBEY LİSESİAdresi:100.Yıl Mah.Telefon Numarası:3222567684Faks Numarası:3222565014E-mail Adresi:Web Adresi:
   

Bu Sayfayı Paylaş