Adana - Pozantı - Türkan-lrfan Akün Çok Programlı Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 14 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Adana - Pozantı - Türkan-lrfan Akün Çok Programlı Lisesi konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Türkan-lrfan Akün Çok Programlı Lisesi - Pozantı Türkan-lrfan Akün Çok Programlı Lisesi Tanıtımı

Türkan-lrfan Akün Çok Programlı Lisesi Adana Pozantı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Türkan-lrfan Akün Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Türkan-lrfan Akün Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Türkan-lrfan Akün Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Türkan-lrfan Akün Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Türkan-lrfan Akün Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: TÜRKAN-LRFAN AKÜN ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
    Adresi: Türkan Irfan Akün Çpl
    Telefon Numarası: 3225815459
    Faks Numarası: 3225813420
    E-mail Adresi:
    Web Adres

Yükleniyor...